banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ŞEKER, YAZILIMDA DA İDDİALI

Kayseri Şeker, şeker pancarı tarımının bütün aşamalarında gerekli olan bilgi teknolojileri ve yazılımlar konusunda da iddialı

10 Temmuz 2018 Salı 07:24
Bu haber 303 kez okundu
ŞEKER, YAZILIMDA DA İDDİALI
Haberici -->
Kayseri, Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarında hızla devam eden Kayseri Şeker, şeker pancarı tarımının bütün aşamalarında gerekli olan bilgi teknolojileri ve yazılımlar konusunda da iddialı ve sektöre katkı sunma gayreti içerisinde olduğu belirtildi.

2018-2019 Kampanya dönemi hazırlıklarının Bilgi Teknolojileri Birimindeki çalışmaları yerinde inceleyen Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, “Kayseri Şeker her yönüyle Türkiye'de örnek bir kuruluştur. Bilgi Teknolojileri birimimizyapmış olduğu yazılımlar ve uygulamalar çerçevesinde iddia sahibidir ve ümit ediyorum şeker sektöründe diğer firmalar tarafından da bu uygulamalar kullanılıp onlarda işlerini en başarılı bir şekilde yürütürler” dedi.

Başkan Akay, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Bilgi Teknolojileri Birimimiztamamen genç bir ekipten oluşuyor. Biz bütün birimlerde olduğu gibi bilgi Teknolojileri Biriminde de personelimizin yetişmesi konusunda gereken bütün gayreti gösteriyor, bu manada üzerimize düşen fedakarlıkları gerçekleştiriyoruz. Personelimiz de bizim kendilerine vermiş olduğumuz hem imkanları hem de değeri layıkıyla kullanıyor, kendilerini yetiştiriyor ve aynı zamanda Kayseri Şeker’in ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Biz bu çerçevede Türkiye'de örnek kuruluşlardan bir tanesi olmak arzusundayız.Bütün personelimiz bu konuda elinden gelen gayreti göstermek suretiyle sistemi daha fazla geliştirmek ve işleri daha fazla kolaylaştırma konusunda üzerine düşeni yapıyorlar. Ben ve yönetimimiz bu genç ekibimize inanıyor, güveniyorve kendilerine başarılar diliyoruz.”

25 personelin görev yaptığı ve şeker pancarı tarımında tarladan sofraya kadar olan bütün aşamaların 7 yıldan beri kendi bünyesindeki personeller tarafından yapıldığı Kayseri Şeker Bilgi Teknolojileri birimindeki çalışmaların yerinde incelendi. Bu programa Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez, Genel Müdür yardımcısı İsmail Gedik ve İç Denetim Başkanı Selcen Erişen de hazır bulundular.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV