banner203
25 Mart 2023 Cumartesi

SEKTÖRÜN KADERI BU OLMAMALI

Kayseri Marangozler, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Başkan Adayı Hacı Ali Tandoğan, Mobilya üretimi ve ticareti yapmayan ismin aday olmasının handikap olacağını belirterek, "mobilya üretimi ve ticareti yapmayan bir ismin esnafın sorunlarını çözememeyeceğini söyledi.

01 Ocak 2022 Cumartesi 13:31
Bu haber 1846 kez okundu
SEKTÖRÜN KADERI BU OLMAMALI
Haberici -->
 Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası 12 Ocak 2022'de  Olağan kongresini gerçekleştirecek. Oda seçimlerinde adaylığını açıklayan Hacı Ali Tandoğan, yapılacak olan seçimlerde mobilyacı esnafını temsil edecek olan başkan ve yönetiminin bu işin içerisinden  gelmesi gerektiğini dile getirerek şunları söyledi: "Burayı yönetmeye talip olan başkan adayının ve yönetiminin faal olarak üretim ve ticaret yapıyor olması, esnafın sorunlarını ve sektörü biliyor olması çok önemli. Sadece kağıt üzerinde üye olup,   üretimden ve sektörden uzak, sadece süslü kelimeler kullanmakta mahir olan bir kişiden sektörü temsil etmesini ve sorunları gerçek manada gündeme taşımasını beklemek ne kadar gerçekçi olabilir?
Sadece bir makamda kendisine yer bulmak adına aday olmak, sektöre değil o kişinin ve beraberindekilerin şahsi çıkarlarına fayda sağlar. Sektörümüzü ileriye değil geriye götürür. Son dönemde ihracat rekorları kıran ve ülke genelinde söz sahibi olan mobilyamızın daha da iyi noktalara gelebilmesini sekteye uğratır. Odaya talip olan  Başkan  ve birlikte çalışacağı ekibi sektörün içerisinde yer alıp, sektör esnafının sesi olabilmeli. Burası sadece makam sahibi olmanın hırsı içerisinde olan isimlerle temsil edilemez. Elini taşın altına koyabilecek, başarı için gecesini gündüzüne katabilecek fedakar ve hasbi sağlam bir ekiple temsil edilmelidir. 
Proje başkan adayı, projeden öteye gidemez.
Proje isimler de sektörümüzü gerçek manada temsil edemez.
Sektörümüzün kaderi bu olmamalı."

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV