banner87
15 Aralık 2018 Cumartesi

SEMT PAZARYERLERİ GÜNLÜK AVM’LERDİR

Başkan Büyükkılıç'a Meyveciler Sebzeciler ve Pazarcılar Odasndan ziyaret ı

03 Mart 2018 Cumartesi 07:28
Bu haber 433 kez okundu
SEMT PAZARYERLERİ GÜNLÜK AVM’LERDİR
Haberici -->
Meyveciler sebzeciler ve pazarcılar odası başkanı Zekeriya Kaya ile Yönetim Kurumu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek yeni oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber tanışma ziyaretinde bulundular.

Genel kurul ile yeni oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kent Yöneticilerini tanışma ziyaretinde bulunduklarını belirten Meyveciler sebzeciler ve pazarcılar odası başkanı Zekeriya Kaya, bu ziyaretler ile yeni projeler hakkında bilgi vermek istediklerini ve ortak yapılabilinecek etkinlik ve çalışmaları değerlendirmek istediklerini söyledi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belediye olarak her zaman esnafının yanında olduklarını belirterek şunları söyledi:

“Melikgazi Belediye sınırları   hem alan emde nüfus olarak çok büyüdü. Bu alanlar da yer alan mesken ve toplu konutların ihtiyacı olan semt pazaryerleri inşa ederken var olanların da iyileştirme ve yenileme çalışması yapmaktayız. Melikgazi de her hafta 19 kapalı olmak üzere 29 semt pazarı kurulmaktadır. Bu bir organizasyon ve disiplin meselesidir. Çünkü semt Pazar yerlerinde giyim, gıda, zücaciye gibi bir çok ürün bulunmakta da dolayı ile bir çok mesleki oda ve dernek ile muhatap olmaktayız. Bu bizim tarım esnafa verdiğimiz önemin bir ifadesidir.”

Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin mesleki oda ve dernekler ile her zaman dayanışma ve işbirliği içersinde olduğunu bununda şehre hizmet olarak yansıdığını sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV