banner87
21 Mart 2019 Perşembe

SERİ ULAŞIMDA KOT ENGELLİ KALKTI

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç çalışmaları inceledi

23 Şubat 2018 Cuma 07:16
Bu haber 693 kez okundu
SERİ ULAŞIMDA KOT ENGELLİ KALKTI
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, TOKİ 9. Bölgede yer alan Adnan Menderes Caddesinde yapılan yol düzenleme çalışması ile yol kot farkı giderildiğini söyledi.

TOKİ Bölgesinde teknik heyeti ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, Adnan Menderes Caddesi güney kesiminde yerleşim alanı ile arasındaki kot farkı hem yerleşim alanı hem de yol güvenliği açısından sakıncaları bulunduğu bu neden ile kot farkının giderildiğini kaydetti.

Adnan Menderes Caddesinde yoğun bir çalışma ile yolun 10 metre kadar aşağıya indirildiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, “Şehrimizin en önemli caddelerinden birisi olan 600 metre uzunluğundaki Adnan Menderes Caddesinin de seri ve güvenli ulaşım için yol ve çevre düzenlemesi yaptık.  Şehrimize kazandırdık. Yükseklik farkı kaldırılan yol çalışması sonucunda bu cadde ile bağlantı yolları arasındaki geçişlerde kolaylık sağlandı. 20 metre genişlinde yol ve çevre düzenleme çalışması sonrası asfaltlanarak hizmete açılacaktır” dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak kış mevsimi olmasına rağmen alt yapı ve yol çalışmaların kesintisiz devam ettirildiğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV