banner87
banner151
20 Ocak 2019 Pazar

SERVİSÇİLERDEN MEHMETÇİK İÇİN KAN BAĞIŞI

Afrin’de yürütülen zeytin dalı harekatına destek vermek amacıyla kan bağışında bulundu.

09 Mart 2018 Cuma 07:27
Bu haber 391 kez okundu
SERVİSÇİLERDEN MEHMETÇİK İÇİN KAN BAĞIŞI
Haberici -->

Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası üyeleri, Afrin’de yürütülen zeytin dalı harekatına destek vermek amacıyla kan bağışında bulundu.

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası üyeleri Hunat’ta bulunan Kızılay Kan Merkezine gelerek Mehmetçikler için kan bağışı yaptı. Etkinlik hakkında bilgiler veren Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, “Bugün Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası olarak ‘Ülken için, devletin için kan ver’ isminde bir kampanya başlattık. Kayseri’de aktif olarak görev yapan yaklaşık 3 bin meslektaşımızla bir kan bağışımız olacaktır. Ülkemiz son günlerde zor bir süreçten geçiyor. Allah’a sonsuz şükürler olsun ki, ülkemiz savaş halinde olmasına rağmen sabahları huzurlu bir şekilde işimize gelebiliyoruz. Bu çok takdire şayan ve dünyada eşi benzeri olmayan bir olay olarak düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Ay, “Bizlerde sadece kan vermekle değil, önümüzdeki haftada bir yardım kampanyası başlatıp Mehmetçik Vakfı için ‘Şehidine bir zarfta sen gönder’ isimli bir kampanya başlatacağız. 3 bin meslektaşımızla birlikte elimizden gelen maddi tüm desteklerimizi de sağlayarak Afrin’de yapılan operasyonumuza destek vereceğiz” dedi.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV