banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

SEYYARA GEÇİT YOK

Son 45 gün içinde seyyar satıcılık yapan 190 kişiye müdahale edildi.

23 Şubat 2018 Cuma 07:15
Bu haber 487 kez okundu
SEYYARA GEÇİT YOK
Haberici -->

Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri merdiven altı gıda maddeleri ile halkın sağlığını tehdit eden seyyar satıcılara karşı yoğun denetimlerini sürdürüyor. Son 45 gün içinde seyyar satıcılık yapan 190 kişiye müdahale edildi.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı koordinasyonunda Büyükşehir, Kocasinan ve Melikgazi Belediyeleri ile Emniyet Müdürlüğü’nden polis memurlarının katılımıyla oluşturulan 11 kişilik Seyyar Satıcılarla Mücadele Ekibi denetimlerine aralıksız devam ediyor. Son 1,5 ayda yapılan denetimlerde; şehir merkezini, mahalle aralarını ve cami önlerini ticarethaneye dönüştüren, kayıt dışı satış yapan, market önlerini pazar yerine çevirerek haksız rekabete neden olan, halkın sağlığını tehdit eden ve görsel kirlilik yaratan 190 adet her türden seyyar satıcıya Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili yönetmeliği gereği müdahale edildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerinin halkın sağlığını tehdit eden ve toplumun huzurunu bozan seyyar satıcılarla mücadelesi hız kesmeden devam ediyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV