banner87
22 Şubat 2019 Cuma

SON ANA KADAR SEÇMENİN KAPISINI ÇALDI

Ersoy, seçim yasakları öncesinde son ana kadar seçmenin kapısını çaldı ve partisi ile cumhurbaşkanı adayına oy istedi.

23 Haziran 2018 Cumartesi 09:04
Bu haber 301 kez okundu
SON ANA KADAR SEÇMENİN KAPISINI ÇALDI
Haberici -->
MHP Milletvekili Adayı Baki Ersoy, nisan ayında alınan seçim kararından bu yana en çok çalışan adaylar arasında yer aldı. Ersoy, seçim yasakları öncesinde son ana kadar seçmenin kapısını çaldı ve partisi ile cumhurbaşkanı adayına oy istedi.

Seçim çalışmalarında bugün final yaşanacak. Siyasi partiler ve milletvekili adayları seçim yasaklarının başlayacağı akşam saatlerine kadar çalışmalarına sürdürecek. Partisinden milletvekili aday adayı olduğu ilk günden beri seçim çalışmalarında yer alan Baki Ersoy, il başkanlığı dönemindeki deneyimi ile birlikte bu seçim çalışmaları döneminde en aktifi milletvekili adayı oldu. Gerek kendi partisinden gerekse rakip siyasi parti adaylarına göre en üst seviyede performans gösteren Baki Ersoy, ilçe ve kent merkezinde çok sayıda ziyaretler yaparak partisinin programını anlattı ve oy istedi.

Son gün çalışmalarında vatandaşlar ve esnafla buluşan Baki Ersoy, “Artık yarın halkımız sandık başına gidecek ve kararını verecek. Temennimiz ülkemizin için hayırlısını dilemek. Halkımızın nasıl karar verdiğini hep birlikte göreceğiz. Biz seçim çalışması döneminde halkımıza partimizi, partimizin programını, Cumhur ittifakını, 24 Haziran seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu anlattı. Her ziyaretimizde halkımız bizi kucağına bastı. Sarıldık. İyi karşıladılar ve bizlere olan güvenleriyle desteklerini beyan ettiler. Bizim onlarla buluşmamız çok önemli idi ve onlarla bir araya gelirken, halkımızı dinlemek ve onlara hizmet etmek için yola çıkmamızda ne kadar önemli bir karar aldığımız gördük. Halkımız bizi tercih eder ve meclise gönderirse, verdiğimiz bütün sözleri ve onların dil getirdiği bütün sorunları çözeceğiz. Bunun sözünü veriyoruz” dedi.

Dün Melikgazi ilçesine bağlı mahallelerde halkla buluşan Baki Ersoy, bugün yine ziyaretlerine devam ederek partisinin Cumhuriyet Meydanı’ndaki seçim çalışmalarına katılacak.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV