banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

SON SÖZ BAŞKAN’IN

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, belediye başkan adayları ile ilgili yaptıkları anket çalışmasının 4 farklı yöntem ve genel merkezinde yaptığı halka sorma şeklindeki faaliyetinin sürdüğünü belirtti.

12 Ekim 2018 Cuma 10:10
Bu haber 946 kez okundu
SON SÖZ BAŞKAN’IN
Haberici -->
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, belediye başkan adayları ile ilgili yaptıkları anket çalışmasının 4 farklı yöntem ve genel merkezinde yaptığı halka sorma şeklindeki faaliyetinin sürdüğünü belirtti. Genel merkeze gönderilecek olan bu çalışmaların ardından ise, aday ismi ile ilgili son sözü Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söyleyeceğine işaret etti.

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Göreve geldiği süreç içerisinde yaptığı çalışmaları anlatan Çopuroğlu, yerel seçimler öncesinde belediye başkan adaylarının belirlenmesiyle ilgili yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi. 4 farklı yöntemle anket yaptıklarını dile getiren Başkan Çopuroğlu, bunun yanında genel merkezden gelen heyetlerin halk arasına karışarak mevcut başkanlar, belediye hizmetleri ile belediye başkanlıkları konusunda çalışmaları olduğunu söyledi.

İl Başkanı, kendilerinin yaptığı anket çalışmaları, il ve ilçe teşkilatlarının görüşü, genel merkezin yaptığı çalışmaların tamamen genel merkezin bilgisine ve beraberinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacağını belirtti. İl ve ilçe teşkilatlarının genel merkezden gelen heyetle yaptığı görüşmede, başkan adayının belirlenmesinde sahadan gelen sonuca göre karar verilmesi gerektiği yönünde görüş aktardıklarını ifade etti. Çopuroğlu, bütün çalışmaların ardından aday konusunda son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vereceğini belirtti.

GİZLİ MÜFETTİŞLER HALKA SORARAK ÇALIŞMA YAPTI

Genel merkezin kentte yaptığı çalışmayla ilgili de bilgi veren Çopuroğlu, gizli müfettiş olarak tabir edilen iki ismin genel merkezden gelerek il merkezi ve ilçelerde halkla sohbet ederek görüşmeler yaptığını, başkanlarla ilgili, belediye hizmetleri ile ilgili çalışma yaptıklarını belirtti. Gelen iki ismi kendisi dışında kimsenin bilmediğini ifade eden Çopuroğlu, “Gelen isimleri söylememizin bir anlamı olmazdı. Çünkü sonuç iyi çıkmazdı. Kaç kişi ile görüşüldüğü söylendi. Ben mutlu oldum. Gelen Kayserili değil. Farklı şehirde yaşayan genel merkezden gelen iki kişiydi. Bizimle de paylaştı. Başkasıyla paylaşamam” dedi.

MERKEZ İLÇELER İÇİN GELEN OLMADI

Merkez ilçelerden şuana kadar aday adayı gelmediğini belirten Çopuroğlu, diğer ilçelerle ilgili adaylık konusunda çok isim geldiğini, kendileriyle partide görüşmeler yaptıklarını, genel merkezin aday adaylığı konusunda başvuruların başlamasıyla birlikte başvuru yapacaklarını ilettiklerini ve onlarında bu süreci takip edeceklerini ifade etti.

HİZMETLER NOKTASINDA AYIRIM SÖZ KONUSU DEĞİL

Kayseri’de hiçbir belediyeyi yada ilçeyi hizmetler noktasında ayırmadıklarını ifade eden Çopuroğlu, “Farklı partilerden belediye başkanı olan 3 ilçede başkanları ziyaret ettik. Onlarla konuştuk. Kendileri bizlere teşekkür etti. Ayırım söz konusu olsaydı bizlere de iletirlerdi. Hizmetler için teşekkür ettiler” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZ İÇİN BİZDE ÇALIŞIYORUZ

Çopuroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri ziyaretiyle ilgili olarak da bilgiler verdi. Çopuroğlu, “Cumartesi günü saat 13.30’da Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Devamında Hulusi Akar Paşa Camii açılışı var. Hemen sonrasında Erciyes Üniversitesi’nin akademik açılış yıl törenine katılacak. Nikah törenine katıldıktan sonra kentten ayrılacaktır. Organizasyon konusunda il ve ilçe teşkilatlarımızı bilgilendirdik. Bu konuda çalışmalarımız var. Valiliğimiz ve Büyükşehir’in programıdır. Bizde teşkilat olarak katkı vermeye çalışıyoruz. Kayseri’nin katkısına basın mensuplarının önemli çalışmaları var. Biliyoruz. Bu yönüyle de sizlerin yine katkı sağlayacağınıza inanıyoruz” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV