banner87
22 Şubat 2019 Cuma

"SONUÇLAR MİLLETİMİZE HAYIRLAR GETİRSİN"

ağlamış, 24 Haziran Genel seçimleri sonrasında oluşan tablonun ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

26 Haziran 2018 Salı 07:10
Bu haber 292 kez okundu
Haberici -->
Kayseri Ticaret Borsası ( KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, 24 Haziran Genel seçimleri sonrasında oluşan tablonun ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

KTB Başkanı Recep Bağlamış yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasıyla Türkiye, 1923'ten beri uygulanan parlamenter sistemden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne resmen geçmiş oldu. Yeni sistemle birlikte yürütmenin başı artık cumhurbaşkanı olacak. Resmi olmayan sonuçlara göre seçimleri kazanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, daha önce olduğu gibi, bundan sonrada ülkemiz ve milletimiz için durmadan çalışacaktır. Bizler de ülkemizin ekonomik anlamda gelişmesi için üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili seçimleri ile TBMM’de tablonun değiştiğine dikkat çeken Başkan Bağlamış, " Meclise giren partilerimizden beklentimiz, seçimler öncesinde tarım ve hayvancılık alanında verdikleri vaatleri yerine getirmeleridir. Bizler bu vaatlerin takipçisi olacağız. 24 Haziran seçimleri bitti. Bundan sonra birlik ve beraberlik içinde müreffeh ülkeler seviyesine çıkmak için çalışmalıyız. Seçimlerin şehrimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV