banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

SPEED NETWORKİNG ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Erciyes Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Speed Networking etkinliği düzenlendi.

03 Mayıs 2018 Perşembe 07:15
Bu haber 325 kez okundu
SPEED NETWORKİNG ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Haberici -->

Erciyes Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan firmaların birbirleriyle kısa bir zaman dilimi içerisinde tanışma fırsatı bulması adına Speed Networking etkinliği düzenlendi.

Erciyes Teknopark’taki firmalar arasında düzenlenen Speed Networking etkinliği ile ilgili açıklama yapan Erciyes Teknopark A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Mahmut Doğan, şunları söyledi:

“Speed Networking iş dünyasında birbirini tanıyan ve tanımayan gruplar arasındaki ilişkileri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek için tasarlanmış uygulama seanslarıdır. Erciyes Teknopark ekosisteminin günden güne büyüme hızı artmaktadır. Teknoloji Geliştirme Bölgemizde bugün itibariyle 217 Ar-Ge firması faaliyetlerini sürdürmekte olup 1.000 kadar personel görev yapmaktadır. Erciyes Teknopark son üç yıldır Türkiye genelinde 5’nci sıradaki yerini koruyarak önemli bir başarıya da imza atmaya devam etmektedir. Hızlı büyüyüp gelişen bu dinamik yapı içerisinde firmalar arası düzenlenen speed networking etkinliği ile sonuç odaklı çalışmaların oluşması ve yeni iş birliklerinin doğması adına firmalarımız için yeni bir kapı aralanmış oldu. Birlikten güç doğar bilinciyle ortaya çıkacak sinerjinin firmalarımızın yararına olması adına düzenlenen bu etkinliğin öncü ve örnek projelerin gelişmesine zemin hazırlamasını temenni ederim. Erciyes Teknopark olarak düzenlediğimiz tüm etkinlikler de amacımız güncel uygulamaları ekosistemimize entegre edip inovatif çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamaktır.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV