banner167
banner182
04 Aralık 2021 Cumartesi

SP'Lİ ARIKAN’DAN SERVİS SÖZÜ

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Arıkan seçim çalışmalarını İncesu merkez, Kızılören, Örenşehir, Garipçe, Saraycık ve Süksün mahalleleri ile sürdürdü. Öğrencilere ücretsiz servis sözü verdi.

06 Mart 2019 Çarşamba 10:00
Bu haber 448 kez okundu
SP'Lİ ARIKAN’DAN SERVİS SÖZÜ
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Arıkan seçim çalışmalarını İncesu merkez, Kızılören, Örenşehir, Garipçe, Saraycık ve Süksün mahalleleri ile sürdürdü. Öğrencilere ücretsiz servis sözü verdi.

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Arıkan, İncesu Belediye Başkan Adayı Orhan Kaya ile beraber İncesu ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. İlçede yapacakları projeler ve meclis üyelerinin tanıtımını yapan Başkan adayı Mahmut Arıkan, “İncesulu hemşehrilerimden aldığım mesaj “Sırtımızda yumurta küfesi yok bu sefer oylar cepsiz ceketlilere oldu” dedi. 

Partisinin seçim İrtibat Bürosunda meclis adayı tanıtım programına katılan vatandaşlara bir konuşma yapan Başkan adayı Mahmut Arıkan, İncesu ilçesinin Belediye hizmetlerinden yeteri kadar faydalanamadığından bahsetti. Seçildikleri takdirde İncesu’da sadece partililere hizmet eden başkan olmayacakları sözünü veren Arıkan, “Birileri iktidara yakın olduğu için çok hizmet alırken Biz, Allah nasip ederse İncesu’nun tamamına hizmet edeceğiz. Sadece Saadet partililere hizmet eden bir belediye olmayacağız. Bunlar kul hakkı ve liyakatı unuttular. Seçim çalışmalarımız dolayısıyla hafta içi Bünyan, Pınarbaşı ve Akkışla ilçelerimizi gezdik. Buralarda çarşı pazar karışık, vatandaşın ortak derdi bunlardan kurtuluş. İnsanımız artık değişim istiyor” dedi.

İncesu İlçesi Kızılören Mahallesinde İncesu Belediye Başkan adayı Orhan Kaya ile esnaf ziyaretlerinde de bulunan Mahmut Arıkan, esnafla yaptığı sohbette yerel seçimlerin iktidar tarafından genel seçim havasına sokulmak istendiğine değinerek, “Birileri seçimi genel seçim havasına sokmaya çalışmakta. Bunu yapmak açıkça toplumun aklıyla alay etmektir. Şimdi çıkmışlar bir beka meselesi ortaya koyuyorlar. Şunu bilmenizi isterim ki İncesu’da kim kazanırsa kazansın ülkemizin bekasına bir şey olmaz.  Saadet Partisi olarak, bizim için asıl konu İncesu’nun hizmet alma bekasıdır” diye konuştu.

Süksün de Kahvehanede mahalle sakinleriyle bir araya gelen Arıkan, “Çocuklarımızın geleceği için Eğitim, Ahlak ve Maneviyat çok önemli. Yerel anlamda çocuklarımız için projeler yapabilmeliyiz” dediği konuşmasında “Bugün burada ülkemizin değil, Süksün’ün bekasını konuşmak için bir aradayız. Yerel seçimlerde bir Cumhurbaşkanı, Bakan veya Milletvekili seçmiyoruz. Belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimiz ve muhtarlarımızı seçeceğiz. Burada İlçemize ne gibi hizmetler yapacağımızı konuşacağız. Bizim size en önemli vaadimiz Adalet. Biz, adil olacağımızın sözünü veriyoruz. Sonrasında ilçemizin eksikleriyle ilgili projelerimiz var. Süksün’ün ne eksiği var? Meclis üyesi arkadaşlarımızın yaptığı çalışmalardan görülüyor ki burada bir lise ihtiyacı bulunmakta, inşallah göreve geldiğimizde ilk iş mahallemize bir lise yapımı için harekete geçeceğiz. Öğrencilerimiz için ücretsiz servis imkanı sağlayacağız” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV