banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

SP’Lİ KADINLAR KİTAP OKUMAYA DİKKAT ÇEKTİ

Saadet Partisi kadın kolları Talas ilçe divanı Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Gündemin önemli konularına dikkat çeken Arıkan, seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

12 Kasım 2018 Pazartesi 11:38
Bu haber 597 kez okundu
SP’Lİ KADINLAR KİTAP OKUMAYA DİKKAT ÇEKTİ
Haberici -->
Saadet Partisi kadın kolları Talas ilçe divanı Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.  Gündemin önemli konularına dikkat çeken Arıkan, seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mahut Arıkan, “Öncelikle şunu söyleyerek sözlerime başlamak işitiyorum; bugün iktidar partisi bile her türlü imkana rağmen böyle bir programı bu şekliyle yapamazlar. Sizlere teşekkür ediyorum. Önümüzde bir yerel seçim var. Bu yerel seçimler için hazırlıklarımıza başladık. Hazırlıklarımızı yaparken topluma baktığımızda, yüzde 65’lik bir kesimin ‘Gelecekten ümitsiz olduğunu’ gösteriyor. Böyle bir durum en son 16 yıl önce oluşmuş ve Ak Parti iktidara gelmiştir. Ne zaman ki toplum gelecekten ümidini kesip kararsız kalmış sonrasında iktidar değişmiştir. Bu durum bize şunu gösteriyor; 50 yıllık partiler tarihe karışmıştır. Bizler, bu kararsız kesimin oylarını alıp belediyelerde iş başına geleceğiz.” dedi.

Cihangir İslam’ın meclisteki çıkışına da değinen Arıkan, “Saadet Partisi şuan mecliste muhalefeti tek başına yapıyor. İstanbul Milletvekilimiz Nazır Cihangir İslam ve Konya Milletvekilimiz Abdulkadir Karaduman ile ses getiren muazzam bir muhalefet yapıyoruz. Bu muhalifliğimiz hükümeti son derece rahatsız ediyor. Ancak biz doğruları söylemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlçe divanının ardından Saadet Partisi kadın kolları üyeleri mahalle ziyaretleri yaparak, “İz Bırak Kampanyası” kapsamında kitap dağıtımı gerçekleştirdi. Yoğun ilgi gören faaliyette halkın olumlu yaklaşımları dikkat çekti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV