banner167
banner182
04 Aralık 2021 Cumartesi

SPOR CAMİASI ‘YALÇIN’ DEDİ

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın’a amatör spor kulüplerinden tam destek geldi.

29 Mart 2019 Cuma 16:43
Bu haber 582 kez okundu
SPOR CAMİASI ‘YALÇIN’ DEDİ
Haberici -->
Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın’a amatör spor kulüplerinden tam destek geldi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından Sümer Amatör Evi’nde düzenlenen programda sporcu, antrenör, yönetici, sah a komiserleri ve sporun diğer alt birimleri ile buluşan Mustafa Yalçın, spor camiasının büyük desteğini aldı.

MHP Milletvekili İsmail Özdemir, Belediye Meclis üyesi adayları ve çok sayıda davetlinin katıldığı programda konuşan Mustafa Yalçın “Spora gönlünü değil, ömrünü vermiş kardeşlerim. 31 Mart seçimleri hepimiz için hayırlı olacak inşallah. Meclis üyelerimizi belirlerken, sporunda sorunlarını bilecek, bizimle birlikte çözüm üretecek bir isme ihtilaç vardı. O isimde Musa Soykarcı oldu. Sayın Soykarcı ve sizlerle spora güzel hizmetler sunacağız” dedi.

Yalçın, Van’da görev yaptığı dönemlerde Van Belediyesporla ilgili bir anısını anlatırken çok zor  şartlar altında önemle işlere imza attıklarını söyledi. Yalçın, “Hayatımdaki en duygulu İstiklal Marşını orada okudum” dedi. Van’daki o tabloyu gördükten sonra Cumhur İttifakına en çok sevinen isimlerden birisinin kendisi olduğunu yineleyen Mustafa Yalçın, “ Sporcu dostlardan aldığımız bu destek bizleri hem mutlu ediyor hem de sorumluluğumuzu daha artırıyor. Talas, öğrenci ve gençlerimizin ağırlıkta olduğu bir merkez. Dolayısıyla Talas’ta sporla ilgili çok önemli projelerimiz olacak” ifadelerini kullandı.

Mustafa Yalçın, Talas için bulunacak en iyi isimdir. Şehre bu kadar hizmetleri olan bir ismi Talas halkı da rekor oyla seçecektir” dedi. Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Musa Soykarcı da ‘spor ailem’ diye başladığı konuşmasında “Sevgili gençler 21 senedir Amatör Spor Kulüpleri sıfatıyla elimden geldiğince sizlere hizmet etmeye çalıştım. Bu sürede benim büyük bir ailem oldu. Sizler benim ailemsiniz. 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakından belediye meclis üyesi adayıyım. Hepinizden destek istiyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV