banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

SURİYELİ KADINLARA ANNE ÇOCUK SEMİNERİ

Melikgazi Belediyesi sosyal belediyecilik projeleri kapsamında “Anne biliyor musun?” bir dizi seminer düzenledi.

17 Nisan 2018 Salı 18:53
Bu haber 408 kez okundu
SURİYELİ KADINLARA ANNE ÇOCUK SEMİNERİ
Haberici -->
Melikgazi Belediyesi sosyal belediyecilik projeleri kapsamında “Anne biliyor musun?” bir dizi seminer düzenledi. Seminere Suriyeli kadınlar katıldı.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Danışmentgazi Sosyal ve Spor tesislerinde şehirde ikametgâh eden Suriyeli hanımların iştirak ettiği anne ve çocuk sağlığı konulu seminer verildiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi olarak her yıl anne ve çocuk sağlığı, çocuk bakımı ve gebelik gibi konularda hem eğitim seminerleri düzenlediklerini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Sosyal Sorumluluk ve Belediyecilik ilkesine önem veriyor ve çalışmalarımızı bu yönde uyguluyoruz.  Bu amaç ile Sosyal Belediyecilik projelerine hem öncülük ediyor ve ilk’leri gerçekleştiriyoruz. Bugün de Danışmentgazi Sosyal ve Spor Tesislerinde “Anne biliyor musun?” Etkinlikleri ile gebelik, emzirme, bebek bakımı ve doğuma hazırlık gibi başlıklarla anne ve çocuk seminerleri tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıyı ise anlamlı kılan Suriyeli hanımlara verilmiş olmasıdır” dedi.

Her zaman toplum, aile ve birey sağlığına önem verdiklerini ifade eden Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi sosyal tesislerde gerçekleştirilen seminerlerin doktorlar ve konunun uzmanlarınca verildiğini  sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV