banner87
17 Eylül 2019 Salı

TAHA CARIM BULVARI HİZMETE AÇILIYOR

Açılışına bakanda katılacak

29 Kasım 2017 Çarşamba 07:08
Bu haber 711 kez okundu
TAHA CARIM BULVARI HİZMETE AÇILIYOR
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, toplam 7,5 km uzunluğunda, 25 metre genişliğindeki ve 7 mahalleden geçen Taha Carım Bulvarının 2 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 13.00’de düzenlenecek tören ile hizmete açılacağını söyledi. 
Başkan Memduh Büyükkılıç, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımları ile hizmete açılacak olan Taha Carım Bulvarının açılış törenine halkıda davet etti.

Başkan Büyükkılıç, “Açılışını yapacağımız Taha Carım Bulvarı Bel-Sin bölgesi Kocatepe Camisi önünden başlayan ve 7 mahalleden geçerek Yeniköy mahallesine bağlanan toplam 6 km ve bağlantı yolları ile 7,5 km uzunluğunda 25 metre genişliğindedir. Taha Carım Bulvarı 7 mahallede trafikte rahatlama sağlayacaktır. Bu yol güzergâhında bulunan mahallelerde modern çok katlı binaların inşasına, dolayısı ile ekonomiye ve sosyal yaşamın değişmesine ve gelişmesine katkı sağlayacaktır” dedi.
Büyükkılıç, “Taha Carım Bulvarının açılması ile daha güvenli, seri ve alternatif bir yolun hizmete gireceği gibi aynı zamanda yolun Organize Sanayi Bölgesi ile olan bağlantısından dolayı ekonomiye de katkı ve yakıt tasarrufunun sağlanmış olacağını” sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV