banner87
banner151
20 Ocak 2019 Pazar

TALAS 325 GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Grup Avenir Türkiye direktörü İbrahim Arık, toplamda 325 konut inşa edecekleri projelerinin örnek dairesinin tamamlandığını belirtti

30 Nisan 2018 Pazartesi 09:45
Bu haber 369 kez okundu
TALAS 325 GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
Haberici -->

İnşaat sektörünün parlayan yıldızı Avenir İnşaat'ın Talas İlçesi'nde inşa edeceği Talas 325 Projesi görücüye çıkıyor.

Grup Avenir Türkiye direktörü İbrahim Arık, toplamda 325 konut inşa edecekleri projelerinin örnek dairesinin tamamlandığını belirterek, "30 Nisan Pazartesi günü Mevlana Mahallesi Papatya Caddesi Anayurt Talas adresindeki şantiyemizde örnek daire gösterimi ve proje tanıtımı yapacağız. Sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında örnek dairemizi ve yapacağımız konutların kalitesini görmeye projemiz hakkında yapacağımız sunumu izlemeye tüm halkımızı davet ediyoruz" dedi.

Arık, Kayseri'de inşaat sektöründe alışılagelmiş olan mesken ve çevre düzenlemesi için ayrıca para alınması konusunu Avenir İnşaat olarak doğru bulmadıklarını ve Talas 325 Projesi'nde satış fiyatlarının mesken ve çevre düzenlemesi parası da dahil olarak belirleneceğini ifade etti.

İnşaat kalitesinde üst segmentte üretim yapacaklarını fiyat politikasında cazip fiyatlar oluşturacaklarını kaydeden İbrahim Arık, “Avrupa standartlarında yapacağımız konutlarımız inşaat kalitesiyle de cazip fiyatlarıyla da tercih sebebi olacak durumda. Kayseri İnşaat sektöründe farkımızı ortaya koyarak çıkış yapmayı planladık. Farkımızı görmek bilgi almak isteyen bütün vatandaşlarımızı 30 Nisan günü örnek daire gösterimi ve proje tanıtımımıza bekliyoruz" diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV