banner87
25 Ağustos 2019 Pazar

TALAS YEŞİLE BÜRÜNECEK

Saadet Partisi (SP) Talas Belediye Başkan Adayı Mimar Harun Toprak, daha yeşil bir Talas için çalışacaklarını söyledi.

06 Şubat 2019 Çarşamba 09:50
Bu haber 240 kez okundu
TALAS YEŞİLE BÜRÜNECEK
Haberici -->
Saadet Partisi (SP) Talas Belediye Başkan Adayı Mimar Harun Toprak, daha yeşil bir Talas için çalışacaklarını söyledi.

Son yıllarda Talas İlçesinin hızla Kayseri’nin betona dönüşen yüzü olduğunu ifade eden başkan adayı Toprak, “Geçmişte Kayseri halkı hava almak ve yeşille buluşmak adına Talas İlçemize gelirdi. İlçemizin girişinde “Yeşil Talas’a Hoş geldiniz” yazısı insanımızı karşılardı. Bugün maalesef ki Talas’ımızın girişinde ne o levha kaldı ne de o eski “Yeşil Talas” İnşallah göreve geldiğimizde ilçemizi yeşille tekrar buluşturacağız. Beton yığınları arasında kalmış insanımızı şehrin karmaşasından çıkartıp tekrar Yeşil Talas’a kavuşturacağız. Bunun için gerekli projelerimiz hazır” diye konuştu.

Saadet Partisinin yerel seçim sloganının “Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim” olduğuna dikkat çeken Talas Belediye Başkan Adayı Mimar Harun Toprak, “Hizmette ve atamada partizanlık, ayrımcılık yapmadan, halkın kültür değerlerini göz önüne alarak, yerel ve kültürel değerleri koruyarak zenginleştirerek, imar uygulamalarını hiç kimseye haksız rant sağlamadan hızlı, doğru ve estetik biçimde yaparak daha güzel daha yeşil bir Talas için çalışacağız” dedi.

Gezilmedik cadde, girilmedik sokak ve sıkılmadık el bırakmayacaklarını kaydeden Toprak, “Biz göreve geldiğimizde öncelikle halkımızla bütünleşeceğiz. Bize emanet edilen mali imkanlara ve belediye mülküne, ‘Yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. En önemlisi de hesap verebilir ve şeffaf olacağız. Herkesin derdi ile dertlenecek merhametli ve adil olacağız” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV