banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

TALAS’I ALACAĞIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Talas İlçe Başkanı Mehmet Akbulut, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur’a yaklaşan yerel seçimler öncesinde önemli açıklamalarda bulundu ve “Talas’ı alacağım” dedi.

30 Ekim 2018 Salı 09:50
Bu haber 852 kez okundu
TALAS’I ALACAĞIM
Haberici -->
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Talas İlçe Başkanı Mehmet Akbulut, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur’a yaklaşan yerel seçimler öncesinde önemli açıklamalarda bulundu ve “Talas’ı alacağım” dedi.

MHP’nin yerel seçimler öncesinde gerek ilçe belediyeleri gerekse büyükşehir belediyesini kazanmak için başlattığı seçim çalışmaları hızla devam ediyor. Bir yandan aday adayları ortaya çıkarken bir yandan da il başkanlığı ilçe seçimleri ile ilgili halkla buluşmalara başladı. MHP’nin en hareketli olduğu ilçelerden birisi olan Talas’ta da ilçe başkanlığı şimdiden ciddi çalışmalar yapıyor.

Talas Belediyesi’ni kazanarak MHP farkı ile en iyi hizmeti sunacaklarını dile getiren MHP Talas İlçe Başkanı Mehmet Akbulut, “Partimize gerek Talas’ta gerekse diğer ilçelerde halkımızın gösterdiği ilgi her geçen gün büyüyor. MHP’nin ülkemiz için, şehirlerimizin için yapacağı hizmetler çok önemli. Bunun için bütün aday adaylarımızda projeleri ile, yapacakları hizmetleri anlatarak yola çıkıyor. Bu halkımız nezdinde karşılık bulduğuna bizzat şahit oluyoruz. Ayakları yere basan projeler sunan aday adaylarımızın ilçelerimizin geleceğini planlama ve insanlarımızın yaşanabilir bir kentte bulunmaları adına büyük önem taşıyor. Bizler MHP olarak, MHP Talas ilçesi olarak halkımızla iç içeyiz ve onların bize olan ilgisinin daha da arttığını ve beklentilerini bizzat dile getiriyor olmaları sevindiriyor. Talas ilçe teşkilatı olarak, başladığımız yerel seçim çalışmalarının halkımızda karşılığı olması, desteklerin artıyor olması bezleri mutlu ediyor. Bu çalışmalarımız seçim gününe kadar devam edecek. Talas’ı alacağım” dedi.

ÜÇ HİLALİ ALİ DAĞI’NA DİKECEĞİM

MHP’li İlçe Başkanı Mehmet Akbulut, yaklaşan yerel seçim öncesinde, “İlçeme belediye başkanlığı için çok sayıda aday adayları olması, bizleri memnun etti. Talas’a rağbetin fazla olması il ve ilçe teşkilatının olumlu çalışmalarını göstermektedir. Bu aday adayları içinden hangi kardeşimiz aday olursa olsun, fark etmiyor. Benim burada kimin aday olduğundan ziyade, amacım Ali Dağı’na üç hilali dikmek. Allah’ın izniyle, Talas’ın desteği ile teşkilatımızın gayretli çalışması ile yapılacak yerel seçimlerde kazanan MHP olacaktır. Mehmet Akbulut olarak şunu demek isterim ki; Talas her ne olursa olsun alacağım” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV