banner167
banner182
23 Haziran 2021 Çarşamba

TALAS’I ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Başkan çalışmaları yerinde inceledi

18 Temmuz 2017 Salı 08:01
Bu haber 719 kez okundu
 TALAS’I ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Haberici -->

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Mevlana Mahallesi Anayurt bölgesinde peyzaj çalışmalarına yoğunlaştıklarını belirterek Talas’ın çehresini değiştirdiklerini söyledi.

Talas Mevlana Mahallesi Anayurt 4. Etaplar bölgesinde oldukça geniş bir alanda yapılan peyzaj çalışmalarını inceleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, bölgedeki yol, kaldırım, araç park yerleri, park ve alt yapı çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Gerçekleştirilen çalışmaların hem çevreyi güzelleştirdiğini hemde vatandaşların günlük yaşantılarını kolaylaştıracak özellikte olduğunu belirten Başkan Palancıoğlu, “Yerleşik alanlarda nüfusun kalabalık bulunduğu yerlerde yoğun bir ihtiyaç söz konusu oluyor. Bu alanda hem peyzaj düzenlemesi hem yol ve kaldırım  hem de yeni çocuk oyun gurupları ile güzel bir alan oluşturacağız. Burada altyapı tamamen değiştirildi. Önceden var olan  büyük bir trafoyu kaldırdık. Altyapı olarak doğalgaz, su ve kanalizasyonla ilgili tüm işlemler bitti. Şimdide yol ve kaldırım çalışmalarımız bitiyor. Tüm bu çalışmaların akabinde alanın yeşillendirilmesi ve oyun grubunun kurulmasıyla bu alanımızı da Anayurt, Mevlana Mahallesi 4. Etaplar bölgesine  kazandırmış oluyoruz.” dedi. 

Talas’ın bütün mahallelerinde çok sayıda farklı teknik hizmetler verdiklerini söyleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV