banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

TALAS’TA DUYGULU VEDA!

İlçe Başkanı Kerem Ekici ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, Başkan Palancıoğlu ve meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler. Başkan törende duygulandı.

14 Mart 2019 Perşembe 10:07
Bu haber 578 kez okundu
TALAS’TA DUYGULU VEDA!
Haberici -->
İlçe Başkanı Kerem Ekici ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, Başkan Palancıoğlu ve meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler. Başkan törende duygulandı.

AK Parti Talas İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen plaket takdim programda zaman zaman duygu dolu anlar yaşandı. AK Parti Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Mustafa Palancıoğlu, hizmetlerinden dolayı kendisine takdim edilen plaketi aldıktan  sonra kürsüde konuşurken göz yaşlarına hakim olamadı.

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Kerem Ekici, Talas’ta önemli işlere imza atan ve teşkilatımızla uyum içerisinde çalışan Palancıoğlu başkanımıza  ve meclis üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.Daha sonra kürsüye gelen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Ömür kısa ilk günkü tanışmamızdan sonra elhamdülillah şimdi çarşıda gezerken herkesin ‘Allah razı olsun’ dediği bir duruma geldik. Başta, ilk günlerde “sizleri üzmeyeceğiz, kaşınızı çattırmayacağımız, boynunuzu büktürmeyeceğimiz işler yapacağız” demiştik. Elhamdülillah, sadece Talas’ta değil, Kayseri’de güzel işler yaptık. Şu anda Türkiye’nin en profesyonel belediyelerinden birisiyiz. Kurduğumuz sistem sayesinde kaçağı önledik ve sayıştaydan denetlenebilirlik sağladık. İnşallah Mustafa Yalçın başkan burada, bizde Melikgazi’de elele vererek tek bir belediye gibi çalışacağız. Kimsenin kalbi kırılmasın diye uğraştık hakkınız varsa lütfen helal edin” Dedi.

Göz yaşlarına hakim olamayan Palancıoğlu konuşmasını şöyle tamamladı:

“5 yıl emek verdiğiniz yerden ayrılmak insanı etkiliyor.  Ben bir bakkalın oğluyum. Allah nasip etti okumayı, akademisyen olmayı ve bu yerleri. Allah hepimize kendi yolunda ömür geçirmeyi nasip etsin. Yalçın başkanıma görevinde başarılar diliyorum.”

AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın ise“ Biz nereye gitsek, Allah razı olsun herkes dua ediyor. Bizde hazır bir belediye devralmanın sevincini yaşıyoruz. Enkaz devraldık diyenlerin bu sözü en son kullanacakları en uzak yer Talastır. Meclis üyeliği belediyenin karar organıdır. Senatosudur. Benim için bir güzellik daha sizin muhalefetiniz vardı benim muhalefetim olamayacak. İnşallah reisin dediği gibi bu ittifak mezara kadar olacak. Meclis üyeliği sona erecek arkadaşlarımız var ama meclis üyesi emekli olmaz. Sizlerden ricam İrtibatı koparmayalım, yeni meclis üyelerimiz sizin tecrübelerinizden istifade etsinler.  Biz her zaman beraberiz” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV