banner87
banner151
16 Ocak 2019 Çarşamba

TAMER, BALIKÇI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Milletvekili Tamer torunu ile balıkçıya geldi

13 Şubat 2018 Salı 07:21
Bu haber 466 kez okundu
TAMER, BALIKÇI ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Haberici -->

AK Parti Kayseri Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Mecyisi (TBMM) Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi Dr. İsmail Tamer, torunu Selim Çetin ile Kayseri’de balıkçı esnafını ziyaret ederek sohbet etti.

Torunu ile balık tezgahına geçen İsmail Tamer, torunu Selim’i kucağına alarak balıkçı esnafı ile birlikte objektiflere poz verdi.

Ankara’daki yoğun meclis çalışmalarının arasında hafta sonu ailesini ziyaret gelerek torunu ile hasret gideren AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer, kızı Güliz Çetin’in ikinci çocuğu olan Selim ile hafta sonunu geçirdi.

Henüz 2,5 yaşında olmasına rağmen sevimliliği, hareketliliği ve meraklı tavırları ile balıkçı esnafının maskotu haline gelen torun Selim, dedesinin kontrolünden kurtulduğu zamanlarda balık tezgahlarının arasında koşturdu.

AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer’e balıkçı esnafı ziyaretinde Dalyan Balıkçılık ve Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Senan Kurt ile Karadeniz Balıkçılık İşletme Müdürü Muammer Kaya eşlik etti.

Milletvekili İsmail Tamer, Dalyan Balıkçılık ve Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Senan Kurt ile kısa sohbet ederek sektörün sorunlarını dinledi.

Karadeniz Balıkçılık İşletme Müdürü Muammer Kaya ile de görüşen Milletvekili İsmail Tamer, balık restoranlarının Sivas Caddesinin simgesi haline geldiğini ifade ederek, Kayseri’nin marka değerine sağladıkları katkılarından dolayı tüm balıkçı esnafına teşekkür etti.   

AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer, balıkçı esnafı ziyaretinde torununu kucağına alarak Senan Kurt ve Muammer Kaya ile günün anısına fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.    

 

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV