banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

TANER YILDIZ: TÜRKİYE TERCİHİNİ YAPMIŞTIR

Taner Yıldız, seçim sonuçları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Türkiye’nin gelişmeye ve ilerlemeye yönelik tercihini yaptığını belirtti.

26 Haziran 2018 Salı 07:19
Bu haber 332 kez okundu
TANER YILDIZ: TÜRKİYE TERCİHİNİ YAPMIŞTIR
Haberici -->
Önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, seçim sonuçları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Türkiye’nin gelişmeye ve ilerlemeye yönelik tercihini yaptığını belirtti.

Seçim sonuçlarını değerlendiren ve Kayseri’ye teşekkür eden Taner Yıldız, “Bir zafer kazanıldı. Türkiye’nin geleceğine, Türkiye’nin istikbaline damga vuran bir dönüm noktasından geçiyoruz. Bunun mimarı sizlersiniz. Bu başarı sizlerindir. Bu parti teşkilatımızındır. Türkiye’nin mimarında, Türkiye’nin geleceğin de Kayserili hemşerilerimizi, Türkiye’ye gönül veren tek millete, tek vatana gönül veren milletimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızı bu ülkenin devlet başkanı olarak seçtiniz. Türkiye’de yeni bir dönem açılıyor. Cumhur İttifakı kazanmıştır. Bu ittifak da bulunan MHP’li ve BBP’li kardeşlerimize ve bütün destek veren bütün kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. Türkiye bir varı paylaştı. Sizler Recep Tayyip Erdoğan ve ekibini tekrar iş başına getirdiniz. Türkiye tercihini yapmıştır. Türkiye ilerlemeye ve gelişmeye tercihini yapmıştır. Türkiye terör örgütlerine karşı durmaya FETÖ’ye, PKK’ya, DEAŞ’a, PYD’ye hepsine tavrını bugün sandıkta vermiştir. Terör bundan sonra yok olmaya mahkumdur. Vesayet dönemi bitmiştir. Bugün ak sütü gibi helal olan oylarını askıya alamayacaktır" diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV