banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

TEFECİLER NE OLACAK?

Karpuzatan esnafı dertli

10 Temmuz 2017 Pazartesi 08:19
Bu haber 2506 kez okundu
 TEFECİLER NE OLACAK?
Haberici -->

Pastırma ve sucuk imalatının yoğun olduğu Karpuzatan bölgesindeki işletmeciler ve esnaf, tefecilerle mücadele edilmemesinden rahatsızlar.

Ülkemizin çok zor bir süreçten geçtiği şu günlerde Kayserili sanayicilerin adeta kanını emen tefecilerle ne zaman ve nasıl bir mücadele yapılacağı merak konusu oldu.

Özellikle Karpuzatan'da ticaret yapan ticaret erbapları tefecilerle ilgili rahatsızlıklarını belirtmelerine rağmen henüz Kayseri emniyeti tarafından bu kirli ve karanlık insanlarla ilgili bir işlem yapılmamasından dolayı rahatsız olduklarını dile getiriyorlar.

Bu kişilerin tefeciliğin yanı sıra Kayseri siyasetine yön vermeye çalıştıklarını da dile getiren esnaflar,"Sayın Cumhurbaşkanımız malum 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ülke ekonomisinin ve ticaretinin bu yapıdan etkilenmemesi için bir çok tedbir alırken şehrimizde tefecilik yaparak zor durumda olan ve helal bir şekilde evine ekmek götürmek isteyen vatansever hemşerilerimizin adeta kanını emmeye çalışarak Cumhurbaşkanımızın ve devletimizin bu çalışmalarını baltalamaya çalışıyorlar. Bu yapıya karşı rahatsızlık duyuyoruz"ifadelerini kullanıyor.

Karpuzatan esnafları, gerek FETÖ'cüler gerekse PKK'lılarla nasıl mücadele ediliyorsa bu karanlık yapıyla da öyle mücadele edilmesini istediklerini söyleyerek, Kayseri emniyetimiz şu ana kadar bu karanlık ve kirli yapıyla ilgili bir işlem yapmamış olsa da önümüzdeki günlerde bu yönde bir işlemin yapacağına ve esnafın içine düştüğü zor durumdan kurtaracağına inandıklarını dile getiriyorlar.

Şimdi tüm gözler Kayseri Emniyeti’nin bu konu ile ilgili bir işlem yapıp yapmayacağına çevrilmiş durumda. Diğer taraftan ise bu karanlık ve kirli insanların kim olduğu da merak ediliyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV