banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

TEK ADRES FORUM KAYSERİ

Sevilen oyuncu Özge Özberk, 12 Mayıs günü atölye katılımcılarına eşlik etmek üzere Forum Kayseri'de olacak.

09 Mayıs 2018 Çarşamba 07:28
Bu haber 370 kez okundu
TEK ADRES FORUM KAYSERİ
Haberici -->
Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, Anneler Günü haftasında düzenlenecek özel Kazı - Kazan kampanyasının yanı sıra 12 ve 13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek takı tasarlama atölyesiyle, ziyaretçilerine unutulmaz bir hediye hazırlama imkanı sunacak. Sevilen oyuncu Özge Özberk, 12 Mayıs günü atölye katılımcılarına eşlik etmek üzere Forum Kayseri'de olacak.

 Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri, bu yıl Anneler Günü'nde hem kazandıracak hem de annelere unutulmaz bir hediye hazırlama imkanı sunacak.

Forum Kayseri'nin 7 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli özel kampanyası, aynı gün içinde yapılacak toplam 250 TL ve üzeri her alışveriş için bir Kazı – Kazan kartı armağan edecek. Kazı – Kazan kampanyasının hediyeleri arasında annelerin bayılacağı pek çok hediye alternatifi bulunuyor. Kampanya süresince alışverişlerinin fatura veya fişleriyle Forum Kayseri Danışma Noktası'na giden ziyaretçiler, alacakları Kazı Kazan kart ile hediyelerine anında kavuşacaklar.

12 – 13 Mayıs 2018 Cumartesi ve Pazar günleri dileyen tüm annelerin çocuklarıyla birlikte katılabilecekleri ve diledikleri gibi takı tasarlayabilecekleri özel workshop alanında, 12 Mayıs Cumartesi günü sevilen oyuncu Özge Özberk de saat 15.00-16.00 arasında misafirlerin tasarımlarına destek olacak. Forum Kayseri ziyaretçileri, Anneler Günü'nde birlikte tasarladıkları takıyı etkinlik sonunda annelerine hediye edebilecek.

Bu yıl Anneler Günü'nü hem kazançlı hem de eğlenceli geçirmek isteyen herkes, annesiyle beraber Forum Kayseri'ye davetli!

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV