banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

TEKİNSOY VEDA ETTİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü idi

30 Temmuz 2018 Pazartesi 06:45
Bu haber 437 kez okundu
TEKİNSOY VEDA ETTİ
Haberici -->

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevine gelen Mehmet Özhaseki döneminde bakanlıkta görevlendirilen ve sonrasında Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü olan Kemalettin Tekinsoy, hem görevine hem de devlet memuriyetine veda etti.

Kemalettin Tekinsoy, görevi ve memuriyet hayatını sonlandırdığına dair sosyal medyada paylaşımda bulundu. Tekinsoy, şu ifadelere yer verdi;

“1981 yılında başlayan ve aralıksız 37 yıldan beri devam eden devlet hizmetimi önceki hafta itibarı ile sonlandırmış bulunuyorum. Genç bir Mimar olarak Kayseri Belediyesinde başladığım memuriyet hayatımdan tüm kademeleri tek tek tırmanarak en son Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü olarak ayrıldım. Çalışma hayatımın özellikle son 2 yılında ülkemizin en güzel yerlerinde çalışma fırsatı buldum. Çalışma arkadaşlarımızla Ülkemizin yüzde 12 sini oluşturan KORUNAN ALANLARDA sayısız projeler geliştirdik ve bizzat uygulama imkanı bulduk. Memleketim olan Kayseri’ye ve Ülkeme yaptığım hizmetlerden dolayı mutluyum ve gururluyum. Artık çok sevdiğim MİMARLIK mesleğimi serbest meslek mensubu olarak yapacağım. Beni tanıyanlar az çok ilkeli bir insan olduğumu bilirler. Çalışma hayatımın üç önemli prensibinden birisi, yaptığım işi dünya standartlarında yapmak olmuştur. İkincisi, işimi iyi yapacağım diye evimi ailemi ihmal etmemeye çalıştım. Üçüncü olarak da devletin beş kuruşuna ne el uzattım ne de el uzatılmasına müsaade ettim. Bu süre içerisinde sayısız dostluklar edindim, çok nitelikli insanlarla tanıştım. Bana bu imkanı veren Yüce Rabbime sonsuz şükürler olsun. 37 yıllık sürenin yarısından biraz fazlasında (yaklaşık 20 yıl) beraber çalışma imkanı bulduğum, dostluğunu ve desteğini her zaman yanımda hissettiğim Sayın Özhaseki Bakanıma şükranlarımı arz ediyorum. Bunca yıllık devlet hizmetimden gönül hoşluğu ile ayrılmamda büyük bir kadirşinaslık örneği gösteren Murat Kurum bakanıma, Ayrıca beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum Şükrü Karatepe başkanıma saygılarımı sunuyorum. İlk göz ağrımız Hüsamettin Çetinbulut başkanıma hayırlı uzun ömürler diliyorum. Çalışma hayatım boyunca devlet işlerini hiç bir art düşüncesi olmaksızın benimle birlikte sırtlayan tüm dostlara selamlarımı sevgilerimi iletiyorum.”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV