banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

TİCARET ODASI’NDAN KAYSO’YA ZİYARET

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

22 Haziran 2018 Cuma 07:14
Bu haber 317 kez okundu
TİCARET ODASI’NDAN KAYSO’YA ZİYARET
Haberici -->
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette birlik beraberlik duygusuna vurgu yapan KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Sayın Başkanım sizi ve ekibinizi burada görmek bizi son derece mutlu etti. Sizlerin daha meşakkatli ve uzun bir seçim döneminiz vardı ama hayırlısıyla sonuçlandı. Bu bizim beklediğimiz, olmasını istediğimiz bir sonuçtu. Özellikle TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu tüm gezilerinde hatırlattığı gibi, birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır. Bizim bugüne kadarki eksikliğimiz maalesef bu idi. İnşallah bundan sonra hep birlikte, beraber hareket edeceğiz” dedi.

Bundan sonra gerek Ticaret Odası, Ticaret Borsası gerekse diğer kurum ve kuruluşlarla kol kola, sırt sırta vererek memleketin sanayisini, ticaretini ve ekonomisini geliştirmek için ellerinden gelen her türlü gayreti göstereceklerini ifade eden Başkan Büyüksimitci, “Zaten alt yapısını daha önce beraber konuştuğumuz, Kayseri’nin ticaret ve sanayisinin sorun ve çözüm önerilerini tartışmak için bir platform kurma çalışmamızdan kamuoyuna bilgi vermiştik. İnşallah prosedürleri de yerine getirerek, geniş bir katılımla sizinle konuştuğumuz gibi, bu platformu da oluşturup gayet güzel bir şekilde yürüteceğimize inanıyorum. Ben tekrar sizlere ve yönetim kurulu üyelerine bu ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Birlikte güzel işlere imza atacaklarını açıklayan KTO Başkanı Ömer Gülsoy ise, “Sanayi Odamızın yeni yönetiminin tüm sanayicilerimize şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biliyorsunuz seçimleri yaptıktan sonra bizimde seçimlerimiz vardı, zaman uzadı. Geç kaldık kusurumuza bakmayın. Heyecanlı bir ekibimiz var. İnşallah sizlerle beraber Kayseri’nin ekonomisini, hayat standartlarını yükseltmek için elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz. Bizlerde sizlerle beraber çalışmaktan mutlu olacağız. Kayseri’nin yapılacak çok işi var. Güzel işlere imza atılacağına inanıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Sizin şahsınızda tüm yönetim kurulu üyelerinizi tebrik ediyor, başarılı bir çalışma dönemi diliyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV