banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

TIP CAMİASINA YENİ KAN

Başkan Memduh Büyükkılıç'ta katıldı

03 Temmuz 2017 Pazartesi 09:10
Bu haber 1250 kez okundu
TIP CAMİASINA YENİ KAN
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Dönemi mezuniyet törenine katılarak mezun olan 240 gencin mezuniyet sevincine ortak oldu. Tıp camiasına mezunlarla birlikte yeni takviye sağlandı.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Nail Anlar, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, ERÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven, Kayseri Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, İl Sağlık Müdürü İsmail Kılıç, ile çok sayıda akademisyen, öğrenci ve aileleri katıldı.

Melikgazi Belediyesi olarak eğitime her zaman destek olduklarını hatırlatan Başkan Büyükkılıç konuşmasında, “Değerli meslektaşlarım, meslektaşlarım diyorum çünkü biliyorsunuz ki ben Ege Tıp Mezunuyum. Şuan sizler birer doktorsunuz. Bilginin geliştiği, yenilendiği ve yaygınlaştığı bir çağdayız. Dolayısı ile Mezun olmak ile iş bitmiyor. Her gelişmeyi takip ederek uygulayıcısı olacaksınız. Dolayısı ile Tıp Fakültesinden mezun olunur. Ancak öğrencilik bitmez derler. Birinci sınıftan altıncı sınıfa kadar biriktirdiğiniz bilgi, deneyim ve anılarla bugünlere ulaşmanızı sağlayan hocalarınıza teşekkür ediyoruz. Mezunlarımızın değerli aileleri sizler de, uzun emekler sonrasında istenilen bir hedefe ulaşmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyorsunuz bundan dolayı yürekten kutuluyorum” diyerek öğrencilere sağlık, mutluluk ve başarılar temennisinde bulundu

Başkan Memduh Büyükkılıç öğrencilerin ricasını kırmayarak hatıra fotoğrafı da çektirdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV