banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

TRANSFER İSTASYONUNDA SONA DOĞRU

Başkan Ekici, çalışmaların tamamlanmasının ardından istasyonun hizmete açılacağını söyledi.

01 Haziran 2018 Cuma 03:28
Bu haber 698 kez okundu
TRANSFER İSTASYONUNDA SONA DOĞRU
Haberici -->
Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Katı Atık Transfer İstasyonunda Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerince yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ekici, çalışmaların tamamlanmasının ardından istasyonun hizmete açılacağını söyledi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının destekleri ile yapımı gerçekleştirilen ve 1 Milyon 200 Bin liraya mal olan Katı Atık Transfer İstasyonunda yapım çalışmalarında sona gelindi. Tesiste devam eden asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Ekici, istasyonun Ramazan Bayramından sonra hizmete açılacağını belirtti.

Başkan Ekici sözlerini şöyle sürdürdü:

“İlçemizde evsel atıkların zamanında toplanması ve sağlıklı bir şekilde nakledilmesi için önemli yatırımlar yaptık. Bu manada yürüttüğümüz çalışmalardan olan ve 1 Milyon 200 Bin liraya mal olan Katı Atık Transfer istasyonunun yapımını tamamladık.  Şimdi son düzenlemeleri yapıyoruz. Ayrıca araç parkurumuza Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın desteleri ile 1 adet çöp toplama aracı ve çekici ile semi-treyleri dâhil ettik. Şimdide istasyonda asfalt çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra hem ilçe girişindeki uygunsuz görüntüyü kaldırmış olacağız hem de atıkların daha sağlıklı bir şekilde bertaraf edilmesini sağlayacağız. İnsan odaklı ve ilçe halkımızın refahı için yaptığımız çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV