banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ÜÇ BAŞKANDAN CEMİYETE ZİYARET

Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

27 Temmuz 2018 Cuma 16:00
Bu haber 228 kez okundu
ÜÇ BAŞKANDAN CEMİYETE ZİYARET
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Kayseri Gazeteciler cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya tarafından karşılanan belediye başkanları, burada bulunan gazetecilerle tek tek tokalaşarak kısa süreli sohbet etti. Ardından ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dil getiren Başkan Veli Altınkaya, Kayseri’nin belediye başkanları ve belediye hizmetlerinde tarihi boyunca hep şanslı olduğunu ve belediye başkanlarının şehrin geleceği adına önemli hizmetler yaptıklarını ifade etti. Geçmişten gelen şehre hizmet noktasında çalışmaları mevcut belediye başkanların en iyi hizmeti sunarak devam ettiklerini belirterek, teşekkür etti.

Basın mensuplarına yapılan hizmetlerin duyurulması noktasındaki katkılarından dolayı teşekkür eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Kayseri’mizin özelliği ve güzelliği her şeyden önce uyum kültürüdür. Bunu en iyi başaran ve uygulayan şehir olarak anılıyoruz. Bu mutluluk vericidir. İnsanlarımız Belediye hizmetleri konforu önemsiyor. Artık. Kendi imkanları ile yapıyor demekten öte daha fazlasını belediyemizden bekliyor. Bizlerde bu doğrultuda elimizin erdiği gücümüzün yettiği nispette Kayseri’de yaşayan insanlarımızın, kardeşlerimizin, ayrım gözetmeden, tüm bölgelerimize insanlarımıza hizmetleri verme gayretindeyiz” dedi.

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Palancıoğlu, belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler vererek, Cemiyet Başkanı Altınkaya ile yönetim kuruluna hayırlı olsun temennisinde bulundu. İki başkanda, kentte en iyi hizmeti sunma, hizmet kalitesini yükseltme adına ellerinden geleni yaptığını ifade etti.

Belediye başkanları son zamanlarda vatandaşların en çok internet ile doğalgaz noktasında kendilerinden talepleri olduğunu dil getirdi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV