banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

ÜÇ HİLALLİ SANCAĞI ERCİYES’İN ZİRVESİNE ASACAĞIZ

MHP Kayseri milletvekili aday adaylığını açıklayan Serap Şule Kalın, açıklama yaptı

09 Mayıs 2018 Çarşamba 07:35
Bu haber 531 kez okundu
ÜÇ HİLALLİ SANCAĞI ERCİYES’İN ZİRVESİNE ASACAĞIZ
Haberici -->
MHP Kayseri milletvekili aday adaylığını açıklayan Serap Şule Kalın, ailesinin de katıldığı basın toplantısında, “Liderimizin çizmiş olduğu net, şüphesiz, amasız ve fakatsız tabi olduğumuz yolundan hiç sapmadan ilerleyerek, 24 Haziran’da 3 hilalli sancağı Erciyes’in zirvesine asacağız” dedi.

Parti binasında basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığı başvurusu ve süreci değerlendiren Serap Şule Kalın’a en büyük destek ailesinden geldi. Babası, annesi, kardeşi, eşi, kayınpederi ve diğer akrabaları da toplantıya katıldılar.

Toplantıda seçim sürecini ve adaylığı ile ilgili değerlendirme yapan Kalın, uzun yıllardır gurur ve severek hizmet ettiği ve görevler aldığı MHP çatısında şimdi milletvekili aday adayı olduğunu, aday olması ve seçilmesi durumunda MHP çatısı altında ülkesine hizmet edeceğini söyledi.

Kalın, İl Başkanı Serkan Tok’a ve ailesine teşekkür ederek onlardan helallik istedi. MYK toplantısında bütün kadın üyelerin aday olmasıyla ilgili Genel Başkanının çağrısını hatırlatan Kalın, “Liderim Devlet Bahçeli’nin bu çağrısı üzerine bizde aday adayı olduk. Bu yolda hizmet edeceğiz. Bunu bize layık gördükleri için başta liderimiz ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Şuana kadar yürüttüğüm Kadın Kolları Başkanlığı görevini de birlikte çalıştığımız arkadaşımız Amine Özge Soysal’a devrediyorum. Ona da yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, hizmetlerinden dolayı Kalın’a teşekkür ederek, seçimlerde alınacak başarılarda kadınların büyük rol oynayacağını ve onların yapacağı çalışmaları daha çok önemsediklerini dile getirerek, Kalın’a başarılar diledi.

Kadın Kolları Başkanı Soysal, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini belirterek, plaket ve çiçek takdim ettiği Kalın’a başarılar diledi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV