banner87
13 Aralık 2018 Perşembe

ÜLKE KAYGISI OLAN BİZE GELİYOR

İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin gazetemizi ziyaret etti ve önemli açıklamalar yaptı

21 Şubat 2018 Çarşamba 07:11
Bu haber 315 kez okundu
ÜLKE KAYGISI OLAN BİZE GELİYOR
Haberici -->

İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, parti olarak hedeflerinin muhalefet olmadığını, iktidar olup ülkenin sorunlarını çözmek olduğunu belirtti. Gazetemizi ziyaret eden Başkan Tekin, ülke kaygısı, ülkenin sorunlarını kendilerine dert edinen ciddi bir kitlenin İYİ Partiye geldiğini ifade etti.

İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur tarafından karşılanan Tekin, medya ziyaretlerini sürdürdüklerini ve basının önemli bir görevi ifa ettiklerini dile getirdi.

ŞEHRİMİZ VE ÜLKEMİZE KATKIDA BULUNACAĞIZ

İYİ Parti olarak hedeflerini anlatan Başkan Tekin, Kayseri ile ilgili sorunları ve çözümleri konusunda geniş kapsamlı bir açıklama yapacaklarını dile getirdi. “Şehrimize ve ülkemize katkılarda bulunacağız” diyen Tekin, parti olarak hedeflerini şöyle anlattı;

“İYİ Parti ile ilgili şunu açık söyleyebiliriz. Biz parti olarak kesin iktidar olmak istiyoruz. İktidarı hedeflemiş partiyiz. Muhalefet partisi olmak, muhalefet partisi kalmak istemiyoruz. Türkiye daha iyi yöneltilmeyi hak ediyor. Biz iddia ediyoruz Türkiye’yi daha iyi yöneteceğiz.”

ÜLKE KAYGISI OLAN İNSANLARIMIZ GELİYOR

İYİ Partiye halkın teveccühünün beklentilerinin çok üstünde olduğuna dikkat çeken Tekin, “Genel olarak teveccüh çok fazladır. Üç aydır görevimin başındayım. Göreve geldikten ve parti il binamızın yerinin belli olmasıyla birlikte beni sadece bir saatte 150 kişi aradı. Hemen ertesi gün sosyal medyadaki takipçimiz 4 bin kişi oldu. Bu sayı gün geçtikçe beklenmedik bir şekilde arttı. Artmaya devam ediyor. İYİ Parti için şöyle bir şey var. Ülke geleceği ile ilgili olarak kaygısı olanlar bizimle ilgili bize geliyor ve fikirlerini sunuyor. Halkımız bize geliyor. Elit insanlar fikirlerini, görüşlerini bize söylüyor. Bizim tahminimiz üstünde kat be kat oy alacağız. Esnaf ve sanayici de bir şey var. Onların klasik Kayseri tabiri ile siz buradasınız ama burada yoksunuz. Takibimizdesiniz ama bunu dillendiremiyoruz. Gibi ifadeleri var. Onlarda bizi yakından takip ediyorlar. Destek veriyorlar” diye konuştu.

İNSANLARIMIZIN KORKUSU VAR

“Şehrin korkularla anılması, ülkenin de bir takım insanların düşünce ve fikirlerini söylememesi gibi durum var” diyen Tekin, “İnsanlarımızın korkusu var. Kötü bir şey. Kimse bundan mutlu değil. Ülkemiz demokrasi ülkesidir. Ülkemiz de herkes düşüncesini söylemelidir. Yasalara aykırı olmadıkça” dedi.

TSK’NIN BÜTÜN OPERASYONLARINA TAM DESTEK

Hüseyin Tekin, “İYİ Partinin Afrin operasyonunu da ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin yapacağı bütün operasyona da canı gönülden desteklemektedir. Destekleyecektir. Genel başkanımız bununla ilgili ‘Canını verenlerden, kanını esirgeme’ kampanyası başlattı ve kan bağışı yaptı. Biz de aynı şekilde kanımızı, yönetim kurulu arkadaşlarımız ve partililerimizle birlikte verdik. Bilgilerimizi verdik” ifadelerini kullandı.

Başkan, kendilerine gelemeyen ama yönünü ve meyillini belli eden insanların sayısının çokluğuna da işaret ederek, “Bu sayı o kadar büyük ki bizde tahmin edememiştik” şeklinde konuştu.

 

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV