banner153
06 Aralık 2020 Pazar

ÜLKELER ORTAK KARARLAR ALMALI

Küresel sıcaklık artışının tüm dünya ve tüm canlılar üzerindeki olumsuz etkilerine dikkat çeken Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, bu konuda yalnızca kurumların değil toplumların ortak hareket etmesi gerektiğini belirtti.

07 Kasım 2020 Cumartesi 07:53
Bu haber 549 kez okundu
ÜLKELER ORTAK KARARLAR ALMALI
Haberici -->

Küresel sıcaklık artışının tüm dünya ve tüm canlılar üzerindeki olumsuz etkilerine dikkat çeken Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy,  bu konuda yalnızca kurumların değil toplumların ortak hareket etmesi gerektiğini belirtti.

Ülkeler seviyesinde ortak kararlar alınarak dünyanın geleceğini kurtarmak adına gerekli adımların vakit kaybedilmeden atılması gerektiğini ifade eden Gülsoy, bu konuda farkındalık oluşturması adına AB Türkiye Delegasyonu ve UNDP’nin İklim Diplomasisi Haftası çerçevesinde yürüttüğü çalışmaları desteklediklerini söyledi. Başkan Gülsoy, Kayseri Ticaret Odası, AB Türkiye Delegasyonu ve UNDP Türkiye, KTO Kayseri AB Bilgi Merkezi; herkesi iklim eylemi kampanyasına katılmaya, kendi etkinliklerini düzenlemeye, iklim eylemi öykülerinizi paylaşmaya davet etti.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV