banner87
18 Haziran 2019 Salı

ÜRETEN BİR GENÇLİĞİ HEDEFLİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu, gençliğe önem veren bir yönetim anlayışı ortaya koyacaklarını belirterek, “Biz gençleri yapacağımız projelere dahil edeceğiz. Onların da fikirlerini alacağız" dedi.

06 Ocak 2019 Pazar 11:12
Bu haber 279 kez okundu
ÜRETEN BİR GENÇLİĞİ HEDEFLİYORUZ
Haberici -->
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu, gençliğe önem veren bir yönetim anlayışı ortaya koyacaklarını belirterek, “Biz gençleri yapacağımız projelere dahil edeceğiz. Onların da fikirlerini alacağız. Kısacası gençlerle başımıza icat çıkarma demeyeceğiz, aksine icat çıkar diye onları teşvik edeceğiz. Her açıdan gençleşen, katılımcı ve dinamik bir yönetim sergileyeceğiz” dedi.

CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 7’den 70’e her kesime hitap eden projelerini hazırlayan Karaoğlu, özellikle gençlere yönelik projelere de ağırlık vereceklerini söyledi.  Sosyal belediyecilikte gençlerin önemli yer tuttuğunu dile getiren Dr. Karaoğlu, “Projelerimizin önemli bir kısmında gençler var. Çünkü onlar bu ülkenin geleceği. İlçe belediyesi olarak üzerimize düşen önemli sorumluluklar var.  Projelerimizi ortaya koyarken, mutlaka onlarla da görüşeceğiz, fikir alacağız. Bu kapsamda projelerimizin oluştururken onlara da sorduk ve beklentilerini öğrendik. Ona göre de projelerimizi şekillendiriyoruz.  Adaylığımı açıkladığım ilk günden itibaren katılımcı demokrasiye önem vereceğimizi, bunun olmazsa olmazımız olduğunu söylüyorum ve vurguluyorum” diye konuştu.

“BİZİMLE GENÇLER İCAT ÇIKARACAK”

Okuyan, okuyamayan, çalışan, işsiz olan gençlerin ayrı sorunlarla karşı karşıya kaldığını dile getiren CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu, şunları söyledi; “Öncelikle gençlerin soluk alacağı, huzur bulacağı çalışmalar yapacağız. Mutlu ve üreten bir gençliği hedefliyoruz. Biz,  sosyal belediyeciliği her alanda uygulayacağız. Çünkü yerel yönetim demek, sadece park, yol ya da çöp toplamak değil. Bu işler belediyenin yapması gereken işler. Biz farklı ne yapacağız ona bakıyoruz. Ufuk açacak, Melikgazimize, şehrimize, ülkemize fayda sağlayacak, geleceği inşa edecek fikirler üzerinde çalışıyoruz.  Biz, bir anne duyarlılığı ve kucaklayıcılığı ile gençlerle hep bir arada olacağız. Onlara icat çıkarma demeyip, aksine icat çıkar diye ısrar edeceğiz. Bu kapsamda ‘Gençler icat çıkarıyor’ projemizi hayata geçirip, gençlere hayallerini, projelerini anlatacakları, uygulayacakları, hayata geçirecekleri fırsatlar vereceğiz. Melikgazi’nin geleceğini gençler de şekillendirecek. Kısacası gençlerin fikirleri yönetime de damga vuracak. Onların istekleri bizim yol haritamızın belirlenmesinde her zaman önemli bir yer tutacak. Ben onların her zaman Sema ablası olacağım.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV