banner87
21 Mart 2019 Perşembe

ÜSTÜNBAŞ ANILDI

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Hasan Basri Üstünbaş için vefat yıl dönümünde mezarı başında anma etkinliği düzenledi.

23 Temmuz 2018 Pazartesi 07:37
Bu haber 267 kez okundu
ÜSTÜNBAŞ ANILDI
Haberici -->

Kayseri Tabip Odası, 21. Dönem MHP Kayseri eski Milletvekili, Tabip Odası önceki dönem başkanlarından ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Hasan Basri Üstünbaş için vefat yıl dönümünde mezarı başında anma etkinliği düzenledi.

Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, rahmetli Hasan Basri Üstünbaş’ın çok değerli bir insan olduğunu belirterek, “ Kayseri’de uzun yıllar görev yapmış, bir çok doktorun yetişmesinde emeği olan hocamızı rahmetle ve minnetle anıyoruz. Tıp hayatında olsun, siyasi hayatında olsun her zaman insanlara yardım etmeye çalışan ve onların dertleri ile dertlenen bir gönül insanıydı” dedi.

Kur’an-ı Kerim okunarak dua edilen anma programında, Çocuk Endokrinoloji ve Neonatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu ve Hasan Basri Üstünbaş’ın oğlu Burak Kağan Üstünbaş’ta birer konuşma yaptılar.

Ailesi, yakınları ve tıp camiasından birçok kişinin katıldığı anma etkinliğinde, MHP Kayseri eski Milletvekili Süleyman Korkmaz, Diş Hekimleri Odası Başkanı Emrullah Maraş, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Ali Alkan, Türk Ocağı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Ünal, Türk Sağlık Sen 2 Nolu Şube Başkanı Kenan Çil, MHP Kocasinan Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Yücel, Ülkü Ocakları eski İl Başkanı Sait Şener, Kayseri Tabip Odası Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV