banner167
banner165
27 Ocak 2021 Çarşamba

UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’nu makamında ziyaret etti.

27 Kasım 2020 Cuma 19:01
Bu haber 587 kez okundu
UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe ziyaretlerine Pınarbaşı ile devam etti. Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’nu ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, ilçedeki çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Bizim tek gayemiz ilçelerimizdeki yaşam standartlarını arttırmak ve vatandaşlarımızın doğdukları yerde doymalarına vesile olmaktır. Bu anlayışla ilçelerimize gerekli tüm destekleri veriyor, belediye başkanlarımızla da uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç, bugünde Pınarbaşı Belediye Başkanımız sayın Menduh Uzunluoğlu’nu ziyaret ettik. İlçemize yapılan çalışmaları ve yeni projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Kendisine misafir perverliliğinden ötürü teşekkür ediyorum. Pınarbaşı Menduh Uzunluoğlu başkanlığında gelişiyor, büyüyor. İnşallah güzel hizmetleri de beraber yapacağız dedi.

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’da Büyükşehir Belediye Başkanı Menduh Büyükkılıç’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve çalışmaları hakkında bilgiler sundu.  Büyükşehir Belediyesi ile her zaman uyum içerisinde çalıştıklarını belirten Başkan Uzunluoğlu, bende sizlere teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden beri Büyükşehir belediyesinden isteklerimiz, taleplerimiz anında yerine geldi. Hiç geri çevrilmedi. Burada bizimde sizinde amacımız Pınarbaşılı halkımıza en iyi hizmeti sunmak. halkımız bu dönemde hizmetin en iyisini aldı, almaya da devam ediyor ifadelerini kullandı. 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV