banner87
21 Mart 2019 Perşembe

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE EYLEM PLANI HAZIR

"2018-2023 Uyuşturucu İle Mücadele Ulusal Strateji Belgesi ve Eylem planı" Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grubu Toplantısında dağıtıldı.

10 Ağustos 2018 Cuma 07:34
Bu haber 400 kez okundu
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE EYLEM PLANI HAZIR
Haberici -->
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Yerel Eylem Planına dönüştürülmek üzere kitap halinde çoğaltılan "2018-2023 Uyuşturucu İle Mücadele Ulusal Strateji Belgesi ve Eylem planı" Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grubu Toplantısında dağıtıldı.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grubu Toplantısı; Vali Yardımcısı Dr. M. H. Nail Anlar başkanlığında Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü, Resmi Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler, Cemiyet Başkanlığı da olmak üzere toplam 32 kuruluş katıldı.

Toplantıda; Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesinden Doç. Dr. Hasan Güllüpunar ve Tabipler Odası adına Dr. Kubilay Uğur sunum yaptılar. Ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Yerel Eylem Planına dönüştürülmek üzere kitap halinde çoğaltılan "2018-2023 Uyuşturucu İle Mücadele Ulusal Strateji Belgesi ve Eylem planı" dağıtıldı.

Sağlık Müdürlüğünü temsilen Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı İsmail Kılıç, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan Akın, Birim Uzmanı Dr. Osman Demir, Birim Çalışanları Uzman Biyolog Tekin Arık ve Sosyal Çalışmacı Mahmut Kaan’ın da katılmış olduğu toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV