banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

VALİ AKKIŞLA’DA MUHTARLARI DİNLEDİ

Muhtarlarla bir araya geldi

21 Haziran 2017 Çarşamba 03:35
Bu haber 758 kez okundu
VALİ AKKIŞLA’DA MUHTARLARI DİNLEDİ
Haberici -->

Vali Süleyman Kamçı, ilçelerdeki muhtarlarla buluşma kapsamında Akkışla ilçesine bağlı 14 mahallenin muhtarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Akkışla İlçesi ziyareti kapsamında Vali Kamçı, ilk olarak Akkışla Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam İhsan Emre Aydın, Belediye Başkanı Ali Ergül, İlçe Jandarma Komutanı, ilçe Emniyet Amiri ile daire amirleri ve personel tarafından karşılanan Vali Kamçı, kaymakamlıkta ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumları hakkında Kaymakam İhsan Emre Aydın’dan detaylı bilgi aldı.

Ziyareti kapsamında Akkışla Belediyesi’ni de ziyaret eden Vali Kamçı, Akkışla Belediye Başkanı Ali Ergül’den Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediye ziyaretinin ardından Akkışla ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Kamçı, "Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları" çerçevesinde gerçekleştirilen bu buluşmaların mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmek, muhtarların dile getirdikleri istek, talep ve sorunlarını dinleyerek süratle çözüm üretmek amacını taşıdığını ifade etti.

Muhtarların talep ve sorunlarına hızla çözüm üretmek amacıyla Akkışla’da düzenlenen toplantıya, Vali Kamçı, Kaymakam İhsan Emre Aydın, Belediye Başkanı Ali Ergül, daire amirleri ile muhtarlar katıldı.

Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Vali Kamçı, sorunları not alarak çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Toplantı, muhtarların mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti. Toplantının sonunda Vali Kamçı muhtarlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV