banner153
24 Eylül 2020 Perşembe

VALİ BÜNYAN’DA MUHTARLARLA

Vali Şehmus Günaydın, Valiliğin koordinesinde düzenlenen “Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları” kapsamında Bünyan ilçesinde görev yapan 46 muhtarla bir araya geldi. Vali gnaydın burada yaptığı konuşmada, “Maske, mesafe ve temizlik kuralı pandemi mücadelesinde en büyük silahımız. Kurallara uymadığımız takdirde sağlık çalışanlarımızın yükünü arttırıyoruz” dedi.

20 Ağustos 2020 Perşembe 13:37
Bu haber 978 kez okundu
VALİ BÜNYAN’DA MUHTARLARLA
Haberici -->
 Bünyan ilçesinde düzenlenen toplantıya Vali Şeyhmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe Kaymakamı Ömer Şahin, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, daire amirleri ile muhtarlar katıldı.

Vali Günaydın toplantıda yaptığı konuşmada, “Pandemi mücadelesi, ortak gayret ve çabayı gerektiren bir mücadele. Bizler hep beraber el ele verirsek sonuç almamız daha kolay olur. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği maske, mesafe ve temizlik kuralı bu mücadelede en büyük silahımız. Kurallara uymadığımız takdirde sağlık çalışanlarımızın yükünü arttırıyoruz” dedi.

İlçelerde ve mahallelerde yapılan düğünlerle ilgili muhtarlara uyarılarda bulunan Vali Günaydın, “Özellikle kırsal kesimdeki muhtarlarımız düğünlerin öngörülen kurallara göre yapılması hususunda daha duyarlı olmaları gerekmektedir. Biz her şeyi yasaklayalım, kısıtlayalım anlayışında değiliz. İnsanlarımız sevinçlerini, mutluluklarını yaşasınlar. Ama bizlerin sevinçlerimizi yaşarken başkalarının üzüntüsüne ve kendimizin üzüntüsüne neden olan olaylardan kaçınması lazım” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ta yapmış olduğu konuşmada, “ Yapılacak hizmetleri yerinde belirlemek ve vatandaşlarımızın taleplerine daha hızlı ulaşmak için ilçelerimize gidiyoruz. Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimizle birlikte Bünyan ilçemizde yapılması gereken tüm çalışmalarla ilgili planlarımızı yaptık” dedi.

Vali Günaydın’ın konuşmasının ardından toplantı, muhtarlarımızın tek tek söz alarak, görev yaptıkları mahallelerin sorun ve taleplerini iletmeleri ile sona erdi.

Toplantının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte ilçede bulunan Pınarbaşı mesire alanına giden Vali Günaydın, burada vatandaşlarla sohbet ederek maske, mesafe ve temizlik konularında hatırlatmalarda bulundu.

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV