banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

VALİ ŞEHİT EŞLERİ VE ANNELERİNİ UNUTMADI

Vali Şehmus Günaydın ve eşi Aysel Günaydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Şehit eş ve anneleri, gazi eş ve anneleriyle yemekte bir araya geldi.

11 Mart 2019 Pazartesi 10:19
Bu haber 483 kez okundu
VALİ ŞEHİT EŞLERİ VE ANNELERİNİ UNUTMADI
Haberici -->
Vali Şehmus Günaydın ve eşi Aysel Günaydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Şehit eş ve anneleri, gazi eş ve anneleriyle yemekte bir araya geldi.

Kayseri Polisevinde düzenlenen yemeğe Vali Şehmus Günaydın ve eşi Aysel Günaydın’ın yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şehit eş ve anneleri ile gazi eş ve anneleri katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Vali Günaydın, “Milletimiz her zaman birçok saldırı ve ihanetle karşı karşıya kalmıştır. Bu cennet vatanı bize yurt kılan, aziz şehitlerimiz, gazilerimiz bu cennet vatanı bizlere emanet bırakmıştır. Biz biliyoruz ki bu cennet vatanın üzerinde geçmişte olduğu gibi, bu gün de hesabı olanlar var, ihanet edenler var. Ama ülkemize ve milletimize yapılan, her türlü saldırı, şehitlerimizin çok büyük fedakârlığıyla, gazilerimizin kahramanlıklarıyla bertaraf edilmiştir ve cennet vatanımız onların sayesinde bu gün de dimdik ayaktadır.” Diye konuştu.

Aziz şehitlerimizin yakınlarını, gazilerimizin yakınlarını fırsat buldukça, imkân buldukça yalnız bırakmamaya çalıştıklarını ifade eden Vali Günaydın, sözlerini şöyle sürdürdü. “ Biz çok iyi biliyoruz ki sizin, milletimiz için devletimiz için yaptıklarının hiçbir karşılığı yoktur. Ama bir nebze olsun, sizlerin yanında olmak, sizlere dokunmak, sizlerle sohbet etmek imkânı verirseniz bizlere biz sizlere müteşekkir oluruz. Sizlerin sıkıntısını paylaşmak istiyoruz, sizlerin sevincini paylaşmak istiyoruz ve sizlerin yanında olmak istiyoruz. Çünkü sizler bizim başımızın tacısınız, biz her zaman için sizlerin emrindeyiz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, annelerimizin, kadınlarımızın, hanımefendilerin gününü tebrik ediyorum. İyiki varsınız diyorum, katılımınız için teşekkür ediyorum.” dedi. 

Konuşmanın ardından Vali Günaydın ve eşi Aysel Günaydın konuklarla bir süre sohbet etti. Buluşmanın sonunda konuklarını uğurlayan Vali Şehmus Günaydın ve eşi, kadınlara gül ve karanfil takdim etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV