banner87
26 Mart 2019 Salı

VALİ SERVİSÇİLERİ TEBRİK ETTİ

Vali Süleyman Kamçı, öğrenci servisleri başta olmak üzere işçi servisleri olarak Kayseri'de hizmet verdiklerini söyledi

04 Nisan 2018 Çarşamba 07:26
Bu haber 444 kez okundu
VALİ SERVİSÇİLERİ TEBRİK ETTİ
Haberici -->
Vali Süleyman Kamçı, öğrenci servisleri başta olmak üzere işçi servisleri olarak Kayseri'de hizmet verdiklerini belirterek, “Şuana kadar güzel çalışmalar var. Bu güzel çalışmalarından dolayı yöneticileri ve şoför esnafımızı tebrik ediyorum” dedi.

Vali Süleyman Kamçı, Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Odasını ziyaret etti.  Vali Kamçı’yı odaya gelişi sırasında Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Odası Başkanı Yavuz Ay ve minibüsçü esnafı karşıladı.

Vali Süleyman Kamçı ziyaret esnasında yapmış olduğu konuşmada, “Bugün Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Odamızda beraberiz. Burası Kayseri'de güzel hizmetler yaptığına inandığım bir odadır. Taşıyıcılık konusu önemlidir. Çocuklarımızın ve işçilerimizin taşınması gibi güzel bir görevi ifa ediyorlar. Kayseri daha önceki zamanlarda minibüslerin kaldırılmasıyla aslında büyük bir düzen içerisine girmiş bir ildir. Başka örneği var mı, yok mu bilmiyorum ama minibüslerin yolcu taşımacılığı yapmadığı başka bir il olduğunu bilmiyorum. Yani her ilde var. O büyük bir yoğunluktu. Onları halk otobüslerine çevirmeleri ile taşımacılık konusunda büyükşehirin yaptığı güzel bir adım olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda da Servisçiler Odamızda ağırlıklı olarak öğrenci servisleri başta olmak üzere işçi servisleri olarak Kayseri'mizde hizmet veriyorlar. Şuana kadar güzel çalışmalar var. Bu güzel çalışmalarından dolayı yöneticileri ve şoför esnafımızı tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonrada aynı şekilde güzel çalışmalarını devam ettirirler diye temenni ediyorum” diye konuştu

Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Odası Başkanı Yavuz Ay’da Valimiz Sayın Süleyman Kamçı’yı odalarında ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Yıllardır Servisçiler ve Minibüsçüler Odası'nda görev yapan birisi olarak Kayseri'de ilk defa bir valimiz odamızı ziyaret etti ve bizi şereflendirdi. Kayseri'ye güzel bir hizmet vermeye çalışıyoruz. 820 öğrenci servisi ve 2 bin 250'de personel aracımız olmak üzere yaklaşık 3 bin araçlık bir filoyla hizmet veriyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV