banner87
21 Mayıs 2019 Salı

VALİ YAHYALI’DA MUHTARLARLA BULUŞTU

Muhtarlar konuma yaparak isteklerini iletti

26 Eylül 2017 Salı 06:21
Bu haber 430 kez okundu
 VALİ YAHYALI’DA MUHTARLARLA BULUŞTU
Haberici -->

Vali Süleyman Kamçı, Yahyalı ilçesine bağlı mahallelerin muhtarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Yahyalı ilçesi ziyareti kapsamında Vali Kamçı, ilk olarak Yahyalı Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Mehmet Alper Çığ, Belediye Başkanı Esat Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı, ilçe Emniyet Amiri ile daire amirleri ve personel tarafından karşılanan Vali Kamçı, kaymakamlıkta birimleri tek tek gezerek Kaymakam Mehmet Alper Çığ’dan bilgi aldı.

Ziyareti kapsamında Pınarbaşı Belediyesi’ni de ziyaret eden Vali Kamçı, ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumları hakkında Belediye Başkanı Esat Öztürk’ten detaylı brifing aldı.

Daha sonra Yahyalı ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Kamçı, "Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları" çerçevesinde gerçekleştirilen bu buluşmaların mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmek, muhtarların dile getirdikleri istek, talep ve sorunlarını dinleyerek süratle çözüm üretmek amacını taşıdığını ifade etti.

Muhtarların talep ve sorunlarına hızla çözüm üretmek amacıyla Yahyalı’da düzenlenen toplantıya, Vali Kamçı, Kaymakam Mehmet Alper Çığ, Belediye Başkanı Esat Öztürk, daire amirleri ile muhtarlar katıldı.

Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Vali Kamçı, sorunları not alarak çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Toplantı, muhtarların mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti. Toplantının sonunda Vali Kamçı muhtarlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV