banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

VALİDEN ÇELİK’E VEDA ZİYARETİ

Yaklaşık 2,5 yıldır Kayseri Valiliği görevini yürüten ve kısa süre önce Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e veda ziyaretinde bulundu.

06 Kasım 2018 Salı 09:58
Bu haber 683 kez okundu
VALİDEN ÇELİK’E VEDA ZİYARETİ
Haberici -->
Yaklaşık 2,5 yıldır Kayseri Valiliği görevini yürüten ve kısa süre önce Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e veda ziyaretinde bulundu. Başkan Çelik, Vali Kamçı’ya Kayseri’ye yaptıkları hizmetler nedeniyle teşekkür etti ve bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Vali Süleyman Kamçı’yı Belediye Hizmet Binasının Başkanlık Girişinde karşıladı. Vali Kamçı ile 2,5 sene güzel bir mesai ortamında çalıştıklarını ifade eden Başkan Çelik, “Ülkemizin en zor günlerden geçtiği 15 Temmuz sonrasını birlikte yaşadık. O süreçte tüm Kayseri’ye hem ağabeylik yaptınız hem de korudunuz. Bu pisliğin temizlenmesi için yaptığınız çalışmalar takdire şayandır. Yine Kayseri’de kurumlar arasındaki uyum kültürünün en başında bulunan kişi olarak bir orkestra şefi gibi şehri yönettiniz. Biz sizlerden memnunduk. Bundan sonraki hayatınızda da başarılar diliyoruz” dedi.

16 Kasım’da Kayseri’de ayrılacağını ifade eden Vali Süleyman Kamçı da “Herhangi bir aksaklık yaşamadan zor süreçten çıktığımızı düşünüyorum. Kayseri kadim ve güzel bir şehir. Hizmet süremiz bu kadarmış. Yüzümüzün akıyla buradan ayrılacağımızı düşünüyorum. Başkanımıza Allahaısmarladık demek için geldim” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV