banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

VALİLİK DEĞİŞİKLİK YAPTI

Buna göre belirlenen yerler dışında gösteri veya toplantı yapılamayacak.

13 Nisan 2018 Cuma 07:34
Bu haber 511 kez okundu
VALİLİK DEĞİŞİKLİK YAPTI
Haberici -->
Valilik, toplantı, gösteri yeri ve yürüyüş güzergahları ile ilgili yapılan değişikliği açıkladı. Buna göre belirlenen yerler dışında gösteri veya toplantı yapılamayacak.

Valilik tarafından kanun gereği toplantı ve gösteri yeri ile yürüyüş güzergahları ile ilgili 2018 yılına ait yapılan değişikliği duyurdu. Valilikten yapılan açıklamaya göre, 2018 yılı için belirlenen yer ve yürüyüş güzergahları şöyle;

Toplanma Alanı: Zümrüt Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzeri, Zümrüt Parkı başlangıcı. Yürüyüş Güzergahı: Mustafa Kemal Paşa Bulvarından Fuar önüne kadar olan güzergah.

Toplantı Alanı: Fuar önü Açık Otoparkı. Pankart Asılacak Yerler: Yürüyüş güzergahı üzerinde bulunan karşılıklı elektrik direkleri arası. Afiş Yapıştırılacak Yerler: Reklam panoları bulunan otobüs durakları ile reklam panoları olarak kullanılan yerler.

Toplantı ve gösteri yürüyüşü yeri ile güzergahı; Toplanma Alanı: Gevher Nesibe Mahallesi Tekin Sokak ile Gök Sokağın kesiştiği yer. Yürüyüş Güzergahı: Tekin Sokağı takiben, Hacı Kılıç Cami yanı, Kocasinan Belediyesi, İl Defterdarlığı, Hukuk Plaza önlerinden Mimarsinan Parkı yanında bulunan Kurşunlu Otoparkı.

Toplantı Alanı: Kurşunlu Otoparkı. Pankart Asılacak Yerler: Yürüyüş güzergâhı üzerinde bulunan karşılıklı elektrik direkleri arası. Afiş Yapıştırılacak Yerler: Reklam panoları bulunan otobüs durakları ile reklam panoları olarak kullanılan yerler;

Toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahı; Toplanma Alanı: Cumhuriyet Meydanı. Bu alan sadece seçim dönemlerinde ve Valilik Makamı tarafından uygun görülen etkinliklerde kullanılmak üzere belirlenmiştir.

Pankart Asılacak Yerler: Cumhuriyet Meydanında bulunan karşılıklı elektrik direkleri arası. Afiş Yapıştırılacak Yerler: Uygun görülen reklam panoları.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV