banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

VATANDAŞLIK GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRDİK

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde vatandaşlık görevini yerine getirdiklerini bildirdi.

24 Haziran 2018 Pazar 14:42
Bu haber 324 kez okundu
VATANDAŞLIK GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRDİK
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, huzur, sakin, saygılı ve hoşgörülü bir Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde vatandaşlık görevini yerine getirdiklerini bildirdi.

Sabah saatlerinde Eşi Necmiye Büyükkılıç, Oğlu Enes Büyükkılıç, AK Parti İl Yönetim Başkan Yardımcısı Cengiz Hakan Arslan ve AK Parti İl Yönetimi ile birlikte mahallesinde yer alan Kadir Has Orta Okulu’na gelen Başkan Memduh Büyükkılıç, 1097 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Oy kullanma işleminin ardından bir açıklama yapan Memduh Büyükkılıç, takdirin milletin olduğunu belirterek, sürecin huzur içerisinde tamamlanması temennisinde bulundu.

Seçim Kampanyası boyunca kendilerine teveccüh gösteren vatandaşlara da teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, “Bizler, belediye başkanı sıfatıyla seçim sürecinde; sözlerimizden çok icraatlarımızla gündeme geldik, çünkü yaptıklarımız bir bakıma teminatımızdı. Vatandaşlarımızın takdirine güveniyoruz. Her şeyden önce bu sürecin huzur içerisinde tamamlanmasını temenni ediyorum. Her zaman vurguladığımız gibi bayrağımızı, devletimizi, milletimizi sahiplenerek ve bu duyguları zedelemeden, aynı geminin içerisinde olduğumuz anlayışı ile bu çalışmalarımızı sürdürmemiz gerektiğini vurguladım” dedi.

1097 nolu sandıkta oyunu kullanarak, sonuçların daha istikrarlı bir yönetimin oluşması için temennisinde bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, önemli olanın seçim süreci bittikten sonrada iyi duygularla hayatın aynı şekilde sürdürebilmesi olduğunu ve yapılan oylamanın milletimize güzel yarınlar getirmesi temennisinde bulunduğunu sözlerine ekledi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV