banner87
22 Şubat 2019 Cuma

VATANDAŞTAN MELİKGAZİ’YE PROJELİ KATKI

Melikgazi Belediyesi’nin başlattığı bir çalışma örnek oldu.

26 Temmuz 2018 Perşembe 07:08
Bu haber 259 kez okundu
VATANDAŞTAN MELİKGAZİ’YE PROJELİ KATKI
Haberici -->
Melikgazi Belediyesi’nin başlattığı bir çalışma örnek oldu. Vatandaşında dahil olduğu çalışmada, bir projesi olan belediyeye bunu sunarak katkıda bulunuyor.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ‘Bir Projem Var’ projesi kapsamında vatandaşların Melikgazi’nin gelişimine katkı sağladığını söyledi.

Melikgazi Belediyesi web sayfasında “Bir projem var” başlığında vatandaşlara mahalleleri, semtleri veya ilçeleri için yapılamasını istedikleri her hangi bir yatırım ve hizmet için alan oluşturduklarını belirten Başkan Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi olarak halkın talep, öneri ve projelerine önem veriyoruz. Belediyemizin web sayfasında Bir Projem Var! başlığı bulunmaktadır. Bu başlık içerisinde yer alan bilgiler ışığında belediyemiz yatırımlarına projeleriniz ile destek olabilir, şehrin planlanmasına katkı sağlayabilirsiniz. 2017 yılı içerisinde 34 proje vatandaşlar tarafından önerilmiştir. Bu yıl da büyük ilgi olmaktadır. 2018 yılı içerisinde şimdiye kadar 28 proje önerilmiş. Bunların uygun olanlarını 2019 yılı yatırım yılında değerlendireceğiz. Biz bu tür bilgi akışına çok önem veriyoruz” dedi.

Projeler incelendikten sonra ilgili vatandaşa bilgi verildiğini ifade eden Başkan Büyükkılıç, fikirleri, önerileri ve projeleri ile belediye çalışmalarına katkı sağlayanlara teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV