banner87
22 Şubat 2019 Cuma

VEKİLDEN VEFA

24 Haziran seçimlerinde Afyonkarahisar’dan MHP Milletvekili seçilen eski öğretmen Mehmet Taytak, Kayseri’de vefa örneği gösterdi.

10 Temmuz 2018 Salı 07:26
Bu haber 344 kez okundu
VEKİLDEN VEFA
Haberici -->

24 Haziran seçimlerinde Afyonkarahisar’dan MHP Milletvekili seçilen eski öğretmen Mehmet Taytak, Kayseri’de vefa örneği gösterdi. Taytak, 38 yıl önce öğretmenlik yaptığı ilçeye giderek burada öğrencileri, komşuları ve velilerle tekrar bir araya gelerek hasret giderdi.

Afyonlu milletvekili Mehmet Taytak, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçildi ve mecliste yemin etti. Sonrasında ise Kayser’de bir düğüne geldi. Taytak, düğün sonrasında 1984 ile 1987 yılları arasında öğretmenlik yaptığı Tomarza ilçesine gitti. Burada, o dönemki öğrencileri, komşuları ve velilerle buluşarak hasret giderdi.

Mehmet Taytak, 34 yıl önce öğretmenlik yaptığı ilçeye ziyaretle ilgili olarak, “1984-1987 yılları arasında Meslek Lisesi'nde Metal İşleri Bölümü'nde eğitimci olarak görev yaptığım Kayseri Tomarza ilçemizdeyiz. Bizleri unutmayan, seven, dualarıyla bize yıllardır yoldaşlık eden komşularımızdan, öğrencilerimizden, velilerimizden Allah razı olsun. Bizleri çok samimi karşıladılar” paylaşımında bulundu.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV