banner87
22 Şubat 2019 Cuma

VEKİLLERDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun göreve başlaması nedeniyle milletvekilleri ve belediye başkanları hep birlikte ziyarette bulundu.

09 Ağustos 2018 Perşembe 07:49
Bu haber 320 kez okundu
VEKİLLERDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Haberici -->
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun göreve başlaması nedeniyle milletvekilleri ve belediye başkanları hep birlikte ziyarette bulundu. Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki’de, il başkanlığı görevinde başarılar diledi.

CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri İl Başkanlığına Şaban Çopuroğlu’nu ataması ile birlikte Kayseri İl Başkanlığına ziyaretçi akını devam ediyor. Önceki Dönem Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ak Parti Milletvekilleri, belediye başkanları İl BaşkanıŞaban Çopuroğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’da burada yaptığı açıklamada, “Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, bu kutlu davada ülkemize ve şehrimize hizmet etmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Siyasette hep birlikte olmak, herkesi kucaklamak ve Ak Parti çıtasını daha yükseklere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bu kutlu davanın bir neferi olarak ‘’durmak yok yola devam’’ sloganı şiarımız olacak. Rabbim yar ve yardımcımız olsun’’ dedi.

Milletvekili Mehmet Özhaseki, ziyaretle ilgili olarak, “Milletvekillerimiz, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımız ile AK Parti Kayseri İl Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ardından Melikgazi İlçe Haftalık Yönetim Toplantısı’nda ilçe teşkilatımızın çalışmalarını değerlendirdik” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV