banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

VEKİLLERDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İsmail Tamer ve Ak Parti İl Teşkilatı Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

08 Nisan 2019 Pazartesi 10:27
Bu haber 690 kez okundu
VEKİLLERDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Haberici -->
Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İsmail Tamer ve Ak Parti İl Teşkilatı Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabi Kaynaklar önceki dönem Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili ve önceki dönem Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti İl Yönetimi, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dediler. Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Övüç ve Belediye Meclis üyeleri ve ilçe teşkilatı da katıldı.

31 Martta yapılan seçimlerin ardından Hacılar Belediye Başkanı seçilen Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek, Hacılar için yeni dönemde yapılacak projeleri hakkında bilgilerde alan heyet,Başkan Özdoğan’a başarılar diledi. Kayseri Milletvekili ve önceki dönem Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş burada yaptığı konuşmada, “Doğan Başkanımızın başlattığı Hacılar’daki kentsel dönüşüm projesi, sizin vekâlet ettiğiniz dönemdede aynı şekilde hızlı devam etti. İnşallah bu süreçtede sıfırdan yeniden başladığınız ama engin tecrübe ile aldığınız görevi başarı ile yerine getireceğinizi ümit ediyoruz. Tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabi Kaynaklar önceki dönem Bakanı Taner Yıldız ise, “Hacılar sizi tanıyor, siz Hacıları son derece iyi tanıyorsunuz. Doğan Başkanımızın bıraktığı bayrağı inşallah dahada yükseklere çıkartacaksınız. Biz sizin şahsınızda bütün Hacılarlı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz, göstermiş oldukları teveccühten dolayı. Şimdiye kadar malum 31 Mart Pazar akşamına kadar siyasi partiler arası rekabet vardı. Pazartesi sabah itibari ile onların artık hepsi hizmete dönüşüyor. Bütün Hacılarlılara yüzde yüzüne hizmet götüreceğinize olan inancı, bütün Hacılarlı hemşerilerimizde biliyorlar. Başarılar diliyoruz. Bütün Milletvekili arkadaşlarımızla beraber Ankara’da Hacılar’ın ve sizin yanınızda olduğumuzu bu vesileyle bir kez daha belirtiyoruz. Allah sağlık, sıhhat içerisinde 5 yıl hizmet yapmayı nasip etsin inşallah.” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de, “Bundan önceki yapmış olduğunuz vekâleten görevi, Hacılarlı hemşerilerimiz size asaleten verdiler. Zaten o bir takdirdir. Şuana kadar daha önce yaptıklarınız, bundan sonra yapacaklarınızın ifadesidir. Allah yolunuzu açık etsin diyorum. Bende tebrik ediyorum.” Dedi.

Son olarak söz alan ve 31 Mart seçimlerinin Hacılar’da güzel, sükûnet ile sakinlikle geçtiğini söyleyen ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Özdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çünkü bizim bir Cumhur İttifakı birlikteliğimiz var ama Ak Parti nezaketimiz, Ak Parti dava arkadaşlığı, gönüldaşlığımızında bu nezakette bu sükûnette büyük bir rol oynadığını hep birlikte müşahede ettik, şahit olduk. Aynı şekilde diğer partilerdede bu nezaketi ben bütün yayınlardada bahsettim. Hacılarımıza yakışır nezaketide gösterdiler. Bu anlamda Pazartesi sabah itibari ile biz herkesin Başkanı olmak üzere inşallah gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini ilçemizde göstermek istiyoruz. Bu anlamda da biz Pazartesi günü itibariylede vatandaşlarımızla hasbihal etmeye, esnafımızla birlikte olmaya başladık. Bundan sonrada Doğan Başkanımın başlattığı, içinde bizimde yardımcılık ve vekalet döneminde olduğumuz kentsel dönüşüm en büyük vizyon projemiz inşallah. İlçemizde bunu sizlerin Ankara’dan desteği inkâr edilemez kesinlikle. Bakanlıklarınız döneminde olduğu gibi yine bu dönemdede inşallah bizleri yalnız bırakmayacağınıza eminiz. Çünkü biz Ankara desteğimizle bugünleri gördük. İnşallah bundan sonraki süreçte de her türlü desteği göreceğimizden eminiz. Bende bu nazik ziyaretinizden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV