banner203
31 Ocak 2023 Salı

VEKİLLERİ SERUMLA KARŞILADI

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, ilçeyi ziyaret eden AK Partili milletvekillerini başkanlık makamında kolunda serum takılı şekilde karşıladı.

07 Şubat 2021 Pazar 11:18
Bu haber 420 kez okundu
VEKİLLERİ SERUMLA KARŞILADI
Haberici -->

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, ilçeyi ziyaret eden AK Partili milletvekillerini başkanlık makamında kolunda serum takılı şekilde karşıladı.

Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Koordinatörü Sinan Kurt, Ak Parti Pınarbaşı İlçe Başkanı Türkay Kara ve bazı teşkilat mensupları Cumhur İttifakı'nın MHP’li Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Pınarbaşı İlçesine yapılacak olan hizmetler masaya yatırılarak istişarede bulunuldu.

Ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapan Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, misafirleriyle ilgili olarak,  belediye de ağırlamaktan dolayı onur duyduğunu belirtti. Başkan, “Cumhur ittifakının MHP'li Belediye Başkanı olarak kendilerine pandemi süreci başta olmak üzere yapılan çalışmalar ve devam eden yatırımlar ile projelerimiz hakkında bilgiler verdim. Sayın Bakanımız ve milletvekilimiz ilçemiz ve hemşehrilerimiz için olan her talebimizde kapılarını sonuna kadar bizlere açtı. Desteğini her zaman üzerimizde hissettiğimiz Sayın Bakanımız Taner Yıldız'a ve milletvekilimiz sayın Nülya Atçı Nergis'e gösterdikleri yakın ilgi ve alakandan dolayı şahsım ve Pınarbaşımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'da, Ziyaretle ilgili olarak, bugün teşkilat mensuplarımızla Pınarbaşı Belediye Başkanımız Sayın Mendun Uzunluoğlu'nu ziyaret ederek ilçeye yapılan hizmetler ve yatırımlar hakkında istişarede bulunduk. Ben başkanımız Menduh Uzunluoğlu'nu kutluyorum. İnşallah ilçeye doğalgazın gelmesi için de bizde elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

 

HABER MERKEZİ

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV