banner203
31 Mart 2023 Cuma

VELİ ALTINKAYA ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, Ahmet Erdem Ticaret Lisesi öğrencileri ile bir söyleşide buluştu. Söyleşide konuşan Altınkaya, “Medya ülkemizde ve Kayserimiz’de görevini yapmıyor” dedi.

20 Şubat 2013 Çarşamba 16:48
Bu haber 1651 kez okundu
VELİ ALTINKAYA ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU
Haberici -->
Ahmet Erdem Ticaret Lisesi tarafından düzenlenen ‘erdemli konuklar’ adlı programa Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya konuk oldu. Söyleşide öğrenciler ile bir araya gelen Altınkaya, öğrencilere tecrübelerini ve hayatını anlattı. Öğrenciler de Altınkaya’yı dikkatli bir şekilde dinledi.

Söyleşide öğrencilere nasihatlarda bulunan Altınkaya, “Öğretmenlerinizin sözlerini dinleyin. Onlar sizin gelecek hayatınızda önemli bir rol oynayacaktır. Bizler çok zor şartlar altında okuduk. Derslerinize iyi çalışın” ifadelerinde bulundu.

Altınkaya konuşmasının ardından bir öğrencinin sorduğu ‘medya görevini yapıyor mu?’ sorusuna, “Medya ülkemizde ve Kayserimiz’de görevini yapmıyor. Türkiye medyasının bağımsız olduğunu söyleyenlere inanmayın. Türkiye’de basın özgürlüğü yok” cevabını verdi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV